zamosc.tv

Śmiertelny wypadek w Rejowcu

dodano: 24.11.2023

Kierujący Mercedesem Sprinterem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Obok niego leżał rower. W wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Do tego zdarzenia doszło wczoraj w Rejowcu. Decyzją obecnego przy czynnościach prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Kierujący był trzeźwy. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 16.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w Rejowcu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący Mercedesem Sprinterem przewożąc pasażerów najechał na leżącego na jezdni 60-letniego mieszkańca gminy Rejowiec. Obok niego leżał rower. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
Pojazdem kierował 38-latek z Chełma. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy. Decyzją obecnego przy czynnościach prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia są wciąż wyjaśniane.

komisarz Ewa Czyż

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz