zamosc.tv

Zawody Sportowo Pożarnicze

dodano: 22.06.2022

Niedziela 19 czerwca był ostatnim dniem, w którym organizowane były Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze dla Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu zamojskiego. Zawody zorganizowano w Skierbieszowie dla drużyn z gmin Sitno i Skierbieszów oraz Gaju Gruszczańskim dla drużyn z terenu gminy Radecznica. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy 7 x 50m z przeszkodami oraz pożarnicze ćwiczenie bojowe.

Podczas zawodów zorganizowanych w Skierbieszowie z obu gmin rywalizowało 16 drużyn grupy „A”, 1 drużyna kobieca ze Stanisławki, 2 drużyny dziewczęce z Sulmic i Łazisk oraz 5 drużyn chłopięcych. Najlepsze wyniki z terenu gminy Skierbieszów uzyskały drużyny grupy „A” w kolejności: Zabytów, Sulmice, Podwysokie. Natomiast w gminie Sitno: Czołki, Kol. Sitno, Sitno.  
W Gaju Gruszczańskim rywalizowało 14 drużyn OSP w grupie „A” oraz 3 młodzieżowe drużyny pożarnicze  chłopięce. Najlepiej w grupie „A” wypadła drużyna z OSP Radecznica tuż za nimi uplasowały się drużyny z Gorajec Stara Wieś, Gorajec Zagroble. W rywalizacji MDP chłopców kolejność była następująca: Radecznica, Gorajec Zagroble, Gorajec Stara Wieś.
W sobotę 25 czerwca od godz. 10.00 na Stadionie Miejskim w Szczebrzeszynie zostaną przeprowadzone Zawody Powiatowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz  Kobiecych Drużyn Pożarniczych w ramach Igrzysk LZS.  


Rzecznik prasowy
Komendy Miejskiej PSP  

bryg. Andrzej Szozda

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz