Zjechał z drogi i uderzył w drzewo
dodano: 19.11.2025Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 39 latek kierujący Fiatem po tym, jak prowadzony przez niego samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do tego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Świerżach. Kierujący był trzeźwy. Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze.
Do wypadku drogowego doszło wczoraj tuż przed godziną 19:00 w miejscowości Świerże w gminie Dorohusk. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy chełmskiej drogówki wynika, że kierujący Fiatem na łuku drogi stracił panowanie nad autem, w wyniku czego zjechał na pobocze, po czym uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo. Siedzący za kierownicą 39 latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazała, że był trzeźwy. Jadący wraz z nim 57 letni pasażer nie odniósł obrażeń..
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.
Apelujemy o rozsądek i rozwagę oraz starajmy się przewidywać zagrożenia. To, czy bezpiecznie dojedziemy do celu zależy również od nas samych.
podkomisarz Ewa Czyż
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (11)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (145)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (3)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Informatory "w obronie Ojczyzny"
dodano: 21.04.2026Zachęcamy do zapoznania się z nową wersją informatorów "w obronie Ojczyzny"
Zobacz materiałUdzielił pomocy kobiecie w wypadku
dodano: 22.04.202619 kwietnia 2026r., st. kpt. Tomasz Stempel – dowódca zmiany w JRG Zamość w czasie wolnym od służby, udzielił kwalifikowanej pomocy przedmedycznej kobiecie w wypadku drogowym.
Zobacz materiałZawsze gotowi, by ratować życie – żołnierze 2 LBOT na kursie KPP
dodano: 07.04.2026Motto Terytorialsów – „zawsze gotowi, zawsze blisko” – to nie tylko deklaracja, ale przede wszystkim konkretne umiejętności, które żołnierze rozwijają podczas specjalistycznych szkoleń. Jednym z kluczowych kursów jest Kwalifikowana Pierwsza Pomoc (KPP), dzięki której żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej są przygotowani, by szybko i profesjonalnie reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.
Zobacz materiałCzarnobyl – 40 lat po katastrofie
dodano: 20.04.2026Już w najbliższy piątek – 24 kwietnia – w Mediatece – Filii nr 7 Książnicy Zamojskiej przeniesiemy się do Czarnobyla. Wirtualnie jedynie za sprawą fotografii, których autorem jest Oleksandr Syrota. Warto mieć ze sobą smartfon, by bezpiecznie znaleźć się w miejscu katastrofy.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)