zamosc.tv

Wypadek na DW-850 w Wożuczynie

dodano: 09.04.2024

Wyjaśniamy okoliczności wczorajszego wypadku na DW-850 w Wożuczynie. 52-letni kierujący Dacią podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 23-letniemu kierującemu Audi. W wyniku zderzenia się pojazdów, pomocy medycznej potrzebowały dwie pasażerki Dacii i troje pasażerów z Audi. Apelujemy o ostrożność za kierownicą.

Wczoraj po godz. 14:00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Wożuczynie na DW-850 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 52-letni kierujący Dacią jadąc od Rachań w kierunku Czartowczyka, w miejscowości Wożuczyn chcąc skręcić w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka Audi. W wyniku zderzenia się pojazdów, pomocy medycznej potrzebowały dwie pasażerki z Dacii oraz troje pasażerów z Audi. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia oraz sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Wynik wskazał, że kierujący pojazdami, mieszkańcy gminy Tomaszów Lubelski byli trzeźwi.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz