zamosc.tv

Mikołajki rockowe w KDK!

dodano: 04.12.2023

Już 9 grudnia 2023 r. do Krasnostawskiego Domu Kultury powrócą „Mikołajki rockowe”! W tym roku zagra zespół MadStone. Będzie to kolejne wydarzenie odbywające się w ramach jubileuszu 70-lecia KDK. Zgodnie z tradycją podczas koncertu zbierane będą upominki dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

Pomysł na założenie zespołu zrodził się z zamiłowania do muzyki rockowej, cięższych brzmień i z pasji do grania.  Pierwsze próby rozpoczęły się w październiku 2022 roku w Krasnostawskim Domu Kultury, po czym w maju tegoż roku sformułował się obecny skład, a zespół przyjął nazwę MadStone.
Zespół swą inspirację czerpie z wielu różnych stylów muzycznych, przy czym główną z nich jest grunge, styl muzyczny, który swój boom przeżywał w latach dziewięćdziesiątych, ale słychać go do dziś u wielu wykonawców. Na swój pierwszy projekt muzyczny zespół wybrał Tribute To Layne Staley – w hołdzie legendarnemu, nieżyjącemu już wokaliście takich zespołów jak m.in. Alice In Chains czy Mad Season.
I właśnie 9 grudnia 2023 r. o godz. 20:00 w Sali Widowiskowej KDK w ramach „Mikołajek rockowych” odbędzie się piętnasty, jubileuszowy, a zarazem ostatni koncert zespołu MadStone z cyklu Tribute to Layne Staley. Obecnie zespół pracuje nad własnym materiałem, który z pewnością niebawem usłyszymy.
Biletem wstępu na koncert są słodycze, upominki, zabawki, kosmetyki i artykuły higieniczne (żele pod prysznic, płyny micelarne, płatki kosmetyczne), które przekażemy do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z ul. Zamkowej w Krasnymstawie.
 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz