zamosc.tv

Usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem

dodano: 27.11.2023

Kryminalni z tomaszowskiej komendy ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do niezamieszkałych budynków na terenie Suścu. Zarzuty usłyszał 30 i 35-latek z gminy Tomaszów Lub., których łupem padło wyposażenie oraz części instalacji elektrycznych budynków do których się włamywali. Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyznom grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 30 i 35-latka podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do niezamieszkałych budynków na terenie Suśca. Włamywacze przez ostatni miesiąc kilkukrotnie wracali do budynku i wynosili z niego wyposażenie, kable elektryczne i inne części instalacji elektrycznych na szkodę Urzędu Gminy w Suścu. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia i zabezpieczyli jako materiał dowodowy.
Dobrze znani tomaszowskim policjantom 30 i 35-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lub. usłyszeli już zarzuty. W przeszłości byli już notowani kryminalnie za podobne przestępstwa. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi im kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz