zamosc.tv

Poszukujemy zaginionego Pawła Pawlas

dodano: 23.03.2023

Policjanci z Biłgoraja prowadzą poszukiwania zaginionego Pawła Pawlas. 14 latek w nocy z 21 na 22 marca br. wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu nastolatka proszone są o kontakt z KPP w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 22 10. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Zaginiony to:
Paweł Pawlas, lat 14 zam. Czernięcin Główny
RYSOPIS:  wzrost 178 cm, szczupły, włosy ciemne proste z charakterystyczną grzywką na czoło.
UBIÓR: bluza z kapturem w kolorze czarno - czerwonym, czarny plecak, czarne jeansy czarne i czarne buty adidasy.
Wstępne ustalenia wskazują na to, że w nocy z 21 na 22 marca br. 14-latek wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nastolatek może poruszać się rowerem.
Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 22 10. Informację można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

aspirant Joanna Klimek

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz