zamosc.tv

Wypadek z udziałem busa i lawety

dodano: 21.03.2023

Dziś rano na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Łykoszyn, 57-letni kierujący Iveco wymusił pierwszeństwo 44-letniemu kierującemu Volkswagenem. Na skutek poniesionych obrażeń 44-latek trafił do szpitala. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Do zdarzenia drogowego doszło dziś około godziny 7.30 w miejscowości Łykoszyn (gmina Łaszczów). Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 57-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn, kierujący pojazdem typu laweta marki Iveco, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym kierującym pojazdem marki Volkswagen Transporter. W wyniku zderzenia się pojazdów, 44-letni mieszkaniec gminy Łaszczów kierujący Volkswagenem został zabrany do szpitala.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia zagrażające bezpieczeństwu, mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów oraz prawo jazdy 57-letniemu sprawcy zdarzenia. Będziemy wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz