zamosc.tv

Kierujący peugeotem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę

dodano: 04.10.2022

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiejszej nocy na DK 74 w gminie Radecznica. Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał kierujący peugeotem. 38-letni pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący autem był trzeźwy, natomiast 38-latek w organizmie miał ponad 2,5 promila. Szczegóły wypadku ustalają policjanci.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy około godziny 1:00 w miejscowości Gorajec Stara Wieś na drodze krajowej numer 74. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec. W chwili zdarzenia był trzeźwy.
Pieszy, 38-letni mieszkaniec gminy Radecznica, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie jego krwi wykazało, że w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu.
Policjanci z zamojskiej komendy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Apelujemy o ostrożność na drodze i skupienie uwagi. Piesi to grupa szczególnie narażona na dotkliwe skutki wypadków drogowych. Dlatego za łamanie podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego oraz zdroworozsądkowego myślenia mogą zapłacić najwyższą cenę, jaką jest życie.

 

aspirant sztabowy Dorota Krukowska - Bubiło

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz