zamosc.tv

Nie ustąpił pierwszeństwa

dodano: 22.06.2022

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic w Tomaszowie Lubelskim. 70-letni kierujący BMW wyjechał wprost pod prawidłowo jadącą hondę. W wyniku zderzenia 30-latka została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16:00 w Tomaszowie Lubelskim na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Polnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW wyjeżdżając z ulicy Polnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej prawidłowo ulicą Sikorskiego hondzie. W wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że samochód marki Honda, którym kierowała 30-letnia obywatelka Ukrainy zjechał do przydrożnego rowu.
W wyniku wypadku kobieta wymagała konsultacji medycznej, dlatego została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i podróżowali bez pasażerów.
Wkrótce 70-letni kierujący BMW za naruszenie przepisów ruchu drogowego odpowie przed sądem.
Apelujemy o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze.

młodszy aspirant Monika Ryczek

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz