Zapowiedź 47. Zamojskiego Lata Teatralnego
dodano: 08.04.2022Zamojski Dom Kultury zapowiada 47 Zamojskie Lato Teatralne zapraszamy na spektakle plenerowe i do Sali widowiskowej Zamojskiego Domu Kultury w terminie: 25 czerwca – 10 lipca 2022 r.
W programie między innymi:
Przebojowa komedia „Oszuści”
z Beatą Ścibakówną i Zbigniewem Zamachowskim w rolach głównych
(1 lipca w ZDK)
Doskonały musical „Kongo” dla młodzieży i dorosłych
w reżyserii zamościanki Hanny Piasecznej
(2 lipca w ZDK)
Widowiskowy spektakl plenerowy
„Versalio Sodai” w wykonaniu artystów z Litwy
(10 lipca na Rynku Wielkim)
ZDK Zamość
Aktualności
więcej-
Lato w kinie
- Tata na urlopie z dzieckiem – to już nie rzadkość
- Nordic Walking dla Seniorów w Parku Miejskim
- XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- Zaproszenie na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – IV Powiatowa „Aktywna Wieś”
- XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
- OPW z dronem, przyszłość zaczyna się dziś!
- Jadąc na interwencję zauważyli leżący na dachu pojazd. Wewnątrz znajdował się ranny mężczyzna
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (601)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (57)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Tymczasowy areszt dla 55-letniego obywatela Ukrainy za śmiertelne potrącenie pieszego i ucieczkę z miejsca wypadku
dodano: 15.06.2026Sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące wobec 55-letniego obywatela Ukrainy, który w piątek na oznakowanym przejściu dla pieszych w Lublinie potrącił 68-latka. Auto zatrzymało się dopiero kilkaset metrów za przejściem, a kierujący wraz z dwoma pasażerami – 39-letnim obywatelem Ukrainy i 38-letnim obywatelem Rosji uciekli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Pieszy zmarł w szpitalu. W pobliżu miejsca wypadku został zatrzymany 39-latek. Dwaj pozostali zostali zatrzymani w Bełżycach w wyniku intensywnych czynności policjantów. Wszyscy w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi - mieli od 1 do 2,5 promila alkoholu w organizmie. 55-latkowi grozi kara nawet do 20 lat więzienia.
Zobacz materiałZUS stawia na rozwój aplikacji mobilnych
dodano: 30.05.2026Niemal co dziesiąty użytkownik portalu eZUS zainstalował już również aplikację mobilną do kontaktu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Instytucja zapowiada dalszy rozwój narzędzi mobilnych – wprowadzi e-płatności dla przedsiębiorców i nowe możliwości prognozowania emerytury dla ubezpieczonych.
Zobacz materiałMaraton Horrorów w Zamościu: noc, która zmrozi krew w żyłach
dodano: 18.06.2026Rozpocznij wakacje w wyjątkowo mrocznym stylu! Już w piątek, 26 czerwca 2026 roku o godz. 19:00, Centrum Kultury Filmowej Stylowy zaprasza miłośników mocnych wrażeń na Maraton Horrorów – noc pełną napięcia, strachu i filmowych emocji, które długo nie pozwolą zasnąć. Na widzów czekają dwa tytuły, które idealnie łączą współczesny lęk, brutalne napięcie i psychologiczny niepokój.
Zobacz materiałW końcu się udało. Będzie remont mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej
dodano: 12.06.2026Firma spod Krasnobrodu, jedna z pięciu, które przystąpiły do przetargu, zajmie się przebudową drewnianego mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej. Umowa zostanie podpisana niebawem, a wykonawca będzie miał wywiązać się ze zlecenia w ciągu sześciu miesięcy.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)