"Ja i moja aktywność fizyczna"-wyniki konkursu
dodano: 16.03.2021Komunikat z posiedzenia komisji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ja i moja aktywność fizyczna”- Zamość 2021
Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ja i moja aktywność fizyczna - Zamość 2021,zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, wpłynęło 674 prac z 82 placówek z całego województwa.
Honorowy Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Wsparcia udzielił nam Mrs. Sporty - Klub Sportowy Fitness dla Kobiet w Zamościu.
Dnia 4 marca 2021 r., komisja w składzie:
Pani Marta Węgrzyn - Bąk – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu - przewodnicząca jury;
Pani Dorota Smoląg – przedstawiciel Mrs. Sporty - Klubu Sportowego Fitness dla Kobiet – członek jury;
Pan Tomasz Bełech – nauczyciel Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu – członek jury;
postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:
Kategoria I – wychowankowie przedszkoli
Nagrody:
I nagroda: Lena Kazimierczak, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu, n-l Aneta Sznajdrowicz;
II nagroda: Lilianna Twarowska, lat 5, Samorządowe Przedszkole w Skierbieszowie, n-l Barbara Wieczerzak;
III nagroda: Karolina Zając, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Marzena Jaworska, Anna Szczepańska;
Wyróżnienia:
Kacper Palonka, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Joanna Hutnik, Katarzyna Szadkowska;
Aleksandra Sabatowska, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu, n-l Katarzyna Łagoźny;
Franciszek Węgorowski, lat 4, Przedszkole w Wierzbie, n-l Justyna Zielińska;
Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych - klasy 1-3
Nagrody:
I nagroda: Julia Wiśniewska, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;
II nagroda: Paulina Jaworska, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Bożena Kukiełka;
III nagroda: Julia Świstek, lat 8, Szkoła Podstawowa w Księżpolu, n-l Maria Łuszczak;
Wyróżnienia:
Ksawery Białek, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Marta Siry;
Milena Janeczko, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Anna Sławińska;
Aleksandra Sędłak, lat 8, Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu, n-l Joanna Misztal;
Martyna Jakubczak, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;
Kategoria III – uczniowie szkół podstawowych - klasy 4-6
Nagrody:
I nagroda: Jagoda Mroczek, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, n-l Agnieszka Frykowska;
II nagroda: Kamila Szkiryniec, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu, n-l Diana Maciąg;
III nagroda: Hanna Struk, lat 12, Szkoła Podstawowa w Wierzbie, n-l Anna Chabros;
Wyróżnienia:
Wiktoria Kowalska, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Lena Kobak, lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Urszula Olczyńska;
Oliwia Marel lat 11, Szkoła Podstawowa w Zawalowie, n-l Dorota Stoń;
Kategoria IV– wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego, Specjalnych Ośrodków Szkolno -Wychowawczych, a także innych ośrodków zajmujących się edukacją i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami do 12 roku życia
Nagrody:
I nagroda: Szymon Pogorzelec, lat 5, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
II nagroda: Marcelina Winiarska, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
III nagroda: Hania Kudła, lat 10, Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu, n-l Maria Śliczniak;
Wyróżnienia:
Oriana Makowska, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Karol Górski, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Kamila Czop, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Adrianna Dudzińska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Kwalifikacja do wystawy:
Zuzanna Kulasza, lat 12, Szkoła Podstawowa w Wierzbie, n-l Anna Chabros;
Natalia Proć, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Joanna Adamowicz;
Szymon Łagowski, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Anna Woś;
Aleksandra Kulas, lat 11, Szkoła Podstawowa w Łosińcu, n-l Marta Świderek;
Kamil Szat, Szkoła Podstawowa w Tworyczowie, n-l Maria Godzisz;
Natalia Kwik, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju, n-l Urszula Olczyńska;
Lena Szmidt, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
Martyna Mydlak, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Anna Sławińska;
Anna Kostecka, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Wiktoria Wójtowicz, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Marzena Mazur;
Błażej Zygmunt, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Joanna Solska;
Marika Oliwiak, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Monika Siudak, Barbara Gorzkowska;
Aleksandra Kobel, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Irena Kraczek;
Zuzanna Plewa, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Bożena Kukiełka;
Dawid Nowosad, lat 8, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie, n-l Zofia Wąsowicz;
Lilianna Obszyńska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Adam Kliszcz, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu, n-l Iwona Zawiślak;
Kornel Wiśniewski, lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Wioletta Brzozowska;
Joanna Kaznowska, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, n-l Katarzyna Borek;
Adrianna Manailo, lat 9, Szkoła podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;
Nagroda specjalna Pani Małgorzaty Popławskiej – Dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Gabriela Kulas, lat 11, Szkoła Podstawowa w Łosińcu, n-l Marta Świderek;
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, nauczycielom i rodzicom za przesłanie prac. Laureatom gratulujemy nagród i wyróżnień.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!
Agnieszka Bida
MDK Zamość
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (7)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (668)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Motorowerem potrącił pieszą na przejściu dla pieszych
dodano: 18.06.202615-latka przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych na ul. Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim została potrącona przez 16-latka kierującego motorowerem marki Fantic. Piesza doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala. Apelujemy o ostrożność i wzmożoną czujność w okolicach przejść dla pieszych.
Zobacz materiałŚcigali się ulicą Partyzantów w Zamościu. Dwóch kierowców odpowie za przestępstwo
dodano: 03.06.2026Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej jednostki podczas patrolu ulic miasta zatrzymali dwóch kierujących, którzy na ul. Partyzantów urządzili sobie nielegalny wyścig. Mężczyźni, kierując mercedesem i BMW, jechali z dużą prędkością zajmując oba pasy ruchu i wzajemnie się ścigając. Swoim zachowaniem stworzyli zagrożenie w ruchu drogowym i popełnili przestępstwo - uczestniczenia w nielegalnym wyścigu pojazdów mechanicznych.
Zobacz materiałZnęcał się nad rodziną. Recydywista trafił do aresztu na trzy miesiące
dodano: 16.06.202654-letni mieszkaniec Krasnegostawu podejrzany o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad członkami swojej rodziny najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których stosował wobec nich przemoc. Podejrzany dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy. Grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.
Zobacz materiałPiesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę
dodano: 30.05.2026W dniach 2–14 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę. To czas modlitwy, wspólnoty, spotkań i drogi, która prowadzi nie tylko do Częstochowy, ale także do odnowienia wiary i serca.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)