zamosc.tv

KINO SENIORA dla Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

dodano: 14.10.2020

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza studentów Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na dedykowane im seanse filmowe. W repertuarze cyklu Kino Seniora znajdą się najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone prelekcją. Pierwszy seans z cyklu Kino Seniora odbędzie się 21 października 2020 o godz. 13:00. Na ekranie „Szarlatan” – najnowszy film Agnieszki Holland, najważniejszej polskiej reżyserki i zarazem jednej z najwybitniejszych autorek światowego kina.

Oparty na faktach, zrealizowany z rozmachem „Szarlatan” to znakomita, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. Holland gromadzi tu najważniejsze wątki swojej twórczości: bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo.
Bilety: 14 zł

Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz