zamosc.tv

Nagroda„Lidera Aktywizacji Osób Młodych” dla Urządu Pracy w Zamościu

dodano: 20.12.2017

7 grudnia 2017 roku w Warszawie pod honorowym patronatem Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie „Lider aktywizacji osób młodych 2017”, której organizatorem była Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych „Polprom”.

Gala konkursu była połączona z ogólnopolską konferencją „Aktywizacja osób młodych oddalonych od rynku pracy- dobre praktyki i rekomendacje”. Urzędy biorące udział w konkursie oceniane były pod kątem różnych aspektów działalności instytucji rynku pracy, a także realizacji praktyk skutecznie wspierających osoby młode na rynku pracy. Dodatkowo premiowane było: partnerskie traktowanie młodych klientów, wzrost zaufania młodego pokolenia do instytucji rynku pracy i zgodność kierowanego wsparcia z potrzebami lokalnego rynku pracy. Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu w konkursie otrzymał nagrodę specjalną i tytuł „Lidera Aktywizacji Osób Młodych” jako jedyny z województwa lubelskiego i jeden z 24 urzędów pracy z całej Polski (wszystkich urzędów jest 340).Jury ekspertów przyznało dodatkowo dla Urzędu wyróżnienie specjalne za wdrażanie działań zbieżnych z „Rekomendacjami dla aktywizacji osób młodych w woj. śląskim”.

 

 

Marek Gajewski - Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Zamość

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.