"Karol" - musical o życiu Jana Pawła II
dodano: 18.08.2017Po wielkim sukcesie światowej premiery musicalu "Karol" w Krakowie (owacja na stojąco 9 tys. widzów), zapraszamy na kolejne spektakle pierwszego polskiego musicalu o życiu Św. Jana Pawła II: w Łodzi (20 października 2017) oraz Gdańsku (12 listopada 2017). Wystąpią m.in. Edyta Geppert, Anna Wyszkoni, Piotr i Wojciech Cugowscy, Agnieszka Kaczorowska oraz Jacek Kawalec (w roli Ojca Świętego).
Musical "Karol" to wielkie widowisko taneczne, aktorskie i wokalne, stworzone na podstawie biografii Jana Pawła II. Musical jest niezwykłą, utrzymaną w konwencji muzyki współczesnej, opowieścią o życiu Papieża-Polaka i polskiej historii XX wieku.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia niezwykłego widowiska z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Szczegółowe informacje na stronie www.musical-karol.pl
Bilety już dostępne - kliknij tutaj!
Oferujemy specjalne pakiety biletowe ze zniżką dla grup zorganizowanych. Przy zakupie biletu zbiorowego dla co najmniej 20 osób, 1 bilet oferujemy bezpłatnie.
Zapraszamy na spektakle musicalu "Karol" w Łodzi (Atlas Arena) i Gdańsku / Sopocie (Ergo Arena): www.musical-karol.pl
Musical "Karol"
Biuro Obsługi Widowni
Aktualności
więcej-
XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- XVI Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" w Zamościu
- Kurs JATA - przepustka "z cywila" do Wojsk Specjalnych
- Policjantki chciały pomóc kierującemu osobówką. Za kierownicą siedział 15-latek
- Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Krasnymstawie
- Mimo że są zagrożone, przemyt nimi nadal kwitnie
- Kino przyjazne sensorycznie
- Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (117)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (11)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Zaproszenie na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – IV Powiatowa „Aktywna Wieś”
dodano: 22.06.2026Zapraszamy Państwa na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi - Święto Sportu Powiatu Zamojskiego organizowane przy wsparciu finansowym Powiatu Zamojskiego, które odbędą się w niedzielę (28.06) o godz. 11:00 na obiektach sportowych Gminy Adamów - stadion sportowy w Jacni. www.facebook.com/powzam
Zobacz materiałNiedokończona odbudowa. Fundacja apeluje o zdjęcia Zamościa z lat 70. i 80.
dodano: 02.07.2026W wielu domowych albumach zapewne kryją się zdjęcia z czasów, gdy Zamość był wielkim placem budowy. A może zachowały się fotografie z centralnych dożynek, pracy w PGR-ach lub codziennego życia w latach 70. i 80. minionego wieku? Fundacja „Obywatelski Wschód” rozpoczyna realizację projektu „Niedokończona odbudowa. Jak rozkwit i upadek dekady Gierka odcisnęły ślad w historii Zamościa”.
Zobacz materiałRozpoczął się nabór wniosków w ramach konkursów „Strzelnica w Powiecie”
dodano: 30.06.2026Informujemy, że rozpoczął się nabór wniosków w ramach konkursów „Strzelnica w Powiecie”, którego celem jest dofinansowanie budowy oraz wyposażenia strzelnic służących m.in. młodzieży szkół ponadpodstawowych, organizacjom proobronnym oraz formacjom uzbrojonym niewchodzącym w skład Sił Zbrojnych RP.
Zobacz materiałZamojska Arlekinada 2026
dodano: 08.06.2026Zapraszamy na Zamojską Arlekinadę 2026 - widowisko artystyczne wzorowane na Karnawale Weneckim w wykonaniu teatru ulicznego VUALA ze Lwowa, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz muzyków Zespołu Muzyki Dawnej „Capella All’ Antico”. W widowisku zobaczymy sceny pantomimiczne, etiudy taneczne inspirowane komedią dell’arte i dawnymi tańcami dworskimi .Artyści Teatru Vuala ze Lwowa zaprezentują trzy specjalnie przygotowane etiudy inspirowane spektaklem „Cyrkowe kolory” – barwnym widowisku ulicznym łączącym teatr, nowoczesny cyrk i interaktywną zabawę z publicznością. Ponad 100 wykonawców- w bogatych historycznych strojach i stylizowanych maskach przeniesie widzów w świat weneckiego karnawału, fantazji i jarmarcznych widowisk.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)