zamosc.tv

Akcyza w Seacie

dodano: 13.03.2017

Hrubieszowscy policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą, zatrzymali 57-letniego mieszkańca Kielc. Mężczyzna przewoził w seacie ponad 600 paczek papierosów oraz alkohol bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Teraz mężczyzna odpowie za przestępstwo karno- skarbowe przed Sądem.

Dzisiejszego poranka, na jednej z miejscowych ulic  hrubieszowscy policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Seat. W trakcie przeszukania bagażnika pojazdu, mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad 600 paczek papierosów oraz kilka butelek wódki bez akcyzy.
W tym przypadku doszło do uszczuplenia podatku akcyzowego na szkodę Skarbu Państwa w kwocie około 14 tys. zł. Znaleziony towar został skonfiskowany.
 

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.