Zderzenie z motocyklem
dodano: 05.10.2015Policjanci z Ryk ustalają szczegóły groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło w Rykach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym volkswagenem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło dwie osoby. Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12.00 na ul. Słowackiego w Rykach. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca osobowym volkswagenem 30-letnia mieszkaniec pow. garwolińskiego nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu motocyklowi. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiło dwie osoby poruszające się motocyklem, 19-latka oraz jej 15-letni pasażer mieszkańcy gminy Ryki. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Przez kilka godzin zablokowana była droga, którą zabezpieczali policjanci. Jeden z przejeżdżających motocyklistów nie dostosował prędkości do panujących warunków, utracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się obok policjanta. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Miał 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Aktualności
więcej-
DAWID ANDRES - PRZEZ AMAZONIĘ DO TELEWIZJI spotkanie z podróżnikiem
- Miasto Zamość otrzymało sprzęt łączności radiowej
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz
- Inwestycje, których chcą mieszkańcy. Wkrótce nabór wniosków do budżetu obywatelskiego Zamościa
- To będzie jedyny taki ZOL w regionie. Inwestycja w „starym” szpitalu zmierza do finału
- Nielegalne papierosy i e-papierosy – kontrola w sortowni przesyłek i na granicy
- Zatrzymani za pobicie i wpływanie groźbą na świadka odpowiedzą przed sądem
- Świadczenia dla rodziców – internetowe szkolenie ZUS
Komentowane Aktualności
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (232)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
ZUK i ZK nawiązują współpracę. Będą razem sprzątać Zamość
dodano: 20.04.2026Porozumienie między prezesem Zakładu Usług Komunalnych a dyrektorem Zakładu Karnego w Zamościu zostało podpisane. Dzięki temu osadzeni będą wspierać pracowników spółki w dbaniu o czystość w mieście. Pierwsza wspólna akcja jeszcze przed majowym weekendem. Będą na pewno kolejne. Ta współpraca przyniesie korzyści obu stronom.
Zobacz materiałSkuteczne uderzenie w zorganizowaną przestępczość samochodową
dodano: 17.04.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową KSP oraz przy wsparciu licznych jednostek z całego kraju, przeprowadzili zakrojoną na szeroką skalę realizację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą. Zatrzymano 16 osób zamieszanych w kradzieże pojazdów, legalizację pojazdów oraz wyłudzenia odszkodowań. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. 7 pojazdów, 169 000 zł oraz blisko 3 kg środków zabronionych.
Zobacz materiałMistrzostwa Polski LSO: zgłoszenia diecezji do 30 kwietnia
dodano: 27.04.2026Archidiecezja Gnieźnieńska zaprasza do udziału w XXI Mistrzostwach Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Halowej o Puchar „KnC”, które odbędą się w Gnieźnie w dniach 28–30 czerwca 2026 roku.
Zobacz materiałJuż po konkursach. Nowi dyrektorzy wybrani. Ale nie wszędzie
dodano: 17.04.2026Na początku kwietnia, w związku z kończącą się 5-letnią kadencją przeprowadzono siedem konkursów na dyrektorów szkół, przedszkola i placówek oświatowych podległych Miastu Zamość. Nie w każdym przypadku zakończyły się one wyłonieniem kandydatów.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)