Mobilna zbiórka mebli i odpadów wielkogabarytowych
dodano: 14.03.2014W marcu i kwietniu br. na terenie Zamościa PGK Sp. z o.o. przeprowadzi mobilną zbiórkę mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady te odbierane będą zgodnie z harmonogramem, bezpośrednio z nieruchomości po wcześniejszym zgłoszeniu do Urzędu Miasta Zamość lub Zakładu Oczyszczania Miasta.
W związku z powyższym, prosimy mieszkańców oraz zarządców nieruchomości w zabudowie wielorodzinnej o wcześniejsze zgłaszanie adresów nieruchomości, z których odpady objęte zbiórką mają zostać odebrane i wystawienie ich w godzinach rannych, w terminach określonych w harmonogramie.
Zgłoszenia będą przyjmowane pod numerami tel: Urząd Miasta Zamość Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (84) 677 24 32, (84) 677 24 18, Zakład Oczyszczania Miasta (84) 616 92 77, 78 lub 79
Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych (meble) oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (lodówki, pralki, TV, komputery)
29.03.2014 r.
Os. Powiatowa
Os. Majdan
Os. Kilińskiego
Os. Planty
Os. Rataja
05.04.2014 r.
Os. Janowice
Os. Orzeszkowej – Reymonta
Os. Karolówka
Os. Stare Miasto
Os. Promyk
Os. Zamczysko
12.04.2014 r.
Os. Partyzantów
Os. Słoneczny Stok
Os. Nowe Miasto
Os. Zamoyskiego
Os. Wyszyńskiego
Os. Św. Piątka
Prosimy o wystawianie uszkodzonego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w stanie kompletnym.
Aktualności
więcej-
Zamość !dealny na Majówkę 2026
- Ostatnie poprawki przed sezonem turystycznym
- Majówka w Tomaszowie Lubelskim
- Czas na roczne rozliczenie składki zdrowotnej
- Zamość potrzebuje nowych, tanich mieszkań. Władze miasta pracują nad tym, by ten cel osiągnąć
- Udzielił pomocy kobiecie w wypadku
- Informatory "w obronie Ojczyzny"
- Nieszczęśliwy wypadek podczas wycinki drzew w lesie
Komentowane Aktualności
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Oświadczenia władz Zamościa w związku z nową strategią promocji miasta (16)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (5)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (547)
- Hulajnogą w psa (6)
- Wypadek na krajowej 17 (1)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (796)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Zamość inwestuje w bezpieczeństwo
dodano: 01.04.2026Zamość inwestuje w bezpieczeństwo. Umowa na budowę infrastruktury teletechnicznej systemu cyfrowego monitoringu podpisana.
Zobacz materiałAudi poszukiwane w Niemczech nie wyjechało na Białoruś
dodano: 08.04.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali podczas kontroli granicznej samochód osobowy marki Audi o wartości 270 tys. zł. Auto było poszukiwane w Niemczech.
Zobacz materiałWypalanie traw jest zabronione i niebezpieczne
dodano: 26.03.2026Nieodpowiedzialne wypalanie traw stanowi poważne zagrożenie. Proceder ten jest bardzo niebezpieczny z uwagi na brak kontroli nad błyskawicznie rozprzestrzeniającym się żywiołem. Wzniecony pożar może realnie zagrozić życiu ludzi i zwierząt. Wypalanie traw i nieużytków w znacznym stopniu niszczy też przyrodę. Apelujemy o rozsądek! Zanim podpalisz trawę, zastanów się czy nie narazisz życia swojego i innych.
Zobacz materiał54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile
dodano: 13.04.2026Mężczyznę, który jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa zatrzymali policjanci z biłgorajskiej drogówki. W trakcie kontroli okazało się, że był kompletnie pijany. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara finansowa.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)