Debata społeczna w Zamościu
dodano: 12.12.2013Komendant Miejski Policji w Zamościu zaprasza mieszkańców Zamościa oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 12 grudnia 2013 roku o godzinie 12.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu (wejście od baru Aspirant). Spotkanie będzie miało charakter dyskusji na temat bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w naszym mieście. Swój udział w debacie zapowiedział Lubelski Komendant Wojewódzki Policji insp. Michał Domaradzki.
W debacie udział wezmą również przedstawiciele lokalnych władz, organizacji i instytucji zajmujących się tematyką bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Debata poświęcona będzie poprawie i podsumowaniu działań mających wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Będzie to również doskonała okazja do zastanowienia się nad przyczynami występujących problemów jak i wypracowania nowych, skutecznych rozwiązań.
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.
podinsp. Joanna Kopeć
oficer prasowy KMP w Zamościu
Aktualności
więcej-
DAWID ANDRES - PRZEZ AMAZONIĘ DO TELEWIZJI spotkanie z podróżnikiem
- Miasto Zamość otrzymało sprzęt łączności radiowej
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz
- Inwestycje, których chcą mieszkańcy. Wkrótce nabór wniosków do budżetu obywatelskiego Zamościa
- To będzie jedyny taki ZOL w regionie. Inwestycja w „starym” szpitalu zmierza do finału
- Nielegalne papierosy i e-papierosy – kontrola w sortowni przesyłek i na granicy
- Zatrzymani za pobicie i wpływanie groźbą na świadka odpowiedzą przed sądem
- Świadczenia dla rodziców – internetowe szkolenie ZUS
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (181)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (4)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Fordem w Nissana (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów
dodano: 29.04.2026Około 6 km nowych ścieżek pieszo-rowerowych, 16 aktywnych przejść dla pieszych, 5 miejsc obsługi rowerów i infrastruktura dla cyklistów przy szkołach, a także elektryczne jednoślady udostępniane nieodpłatnie – to część zadań, jakie Miasto Zamość zrealizuje dzięki wysokiej, ponad 21-milionowej unijnej dotacji w ramach projektu, który pochłonie przeszło 27 mln zł. Projekt Zintegrowanego Systemu Elektromobilności MOF Zamościa realizowany jest wspólnie z gminą Zamość, ale zdecydowana większość inwestycji będzie wykonana na terenie miasta. Umowę o przyznaniu dotacji w wysokości 21 614 388,55 zl Rafał Zwolak, prezydent Zamościa podpisał w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego we wtorek, 28 kwietnia.
Zobacz materiałŚwiatowy Dzień Ziemi - pokaz specjalny filmu „Szepty lasu”
dodano: 13.04.2026Z okazji Światowego Dnia Ziemi Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych (kl. 4–8) na projekcję filmu SZEPTY LASU oraz spotkanie z edukatorem Jarosławem Kuchtą. Prelekcja pt. „Odgłosy lasu i leśna terapia – jak przyroda wpływa na nas” przybliży uczestnikom świat przyrody, jej brzmienie oraz wpływ kontaktu z lasem na nasze samopoczucie. Pokaz filmu odbędzie się 22 kwietnia 2026 o godz. 10:00.
Zobacz materiałOszustwo przy sprzedaży aparatu słuchowego z wykorzystaniem kodu blik
dodano: 21.04.202662 – letni mieszkaniec Parczewa stracił blisko 15 tysięcy złotych chcąc sprzedać na portalu ogłoszeniowym aparat słuchowy. Potencjalny kupiec wysłał mu link mający na celu finalizacje transakcji, który przekierował 62 – latka do bankowości elektronicznej. Tam zgodnie z poleceniami telefonicznymi odbierając zapłatę musiał stworzyć historię przelewów za pomocą kodów blik. Gdy podał ostatni kod rozmowa nagle została zakończona. Chwilę później mężczyzna zdał sobie sprawę, że został oszukany, a z jego konta zniknęło prawie 15tysięcy.
Zobacz materiałÓsmoklasisto, Ósmoklasistko! Rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2026/2027
dodano: 28.04.2026Jeśli jesteś uczniem 8 klasy i szukasz kierunku, który daje realne umiejętności i przyszłościowe perspektywy, poznaj trzy projekty pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej: CYBER.MIL z Klasą, OPW i BOW.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)