Kobiecych wieczorów w Stylowym
dodano: 31.10.2012Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na KOBIECE WIECZORY. W listopadzie na ekranie dwa wyjątkowe filmy oraz niespodzianki i atrakcje tylko dla Pań. Przyjdź na seans i wygrywaj nagrody!
15 listopada zapraszamy na jedno z największych arcydzieł współczesnego kina - "Miłość" Michaela Hanekego. To poruszająca opowieść o sile miłości, czułości oraz poświęceniu. Z kolei 29 listopada Panie poznają całą prawdę o facetach, oglądając film „Mój rower” w reżyserii Piotra Trzaskalskiego.
Sponsorzy: Perfumeria Douglas, Centrum Zdrowia i Urody Ars Medica, Smak Story Restauracja Caffe Club, De Facto, Revia Park
MIŁOŚĆ, reż. M. Haneke
15 listopada 2012, godz. 18:30
"Miłość" to opowieść o George'u i Anne, parze nauczycieli muzyki klasycznej, którzy mają po osiemdziesiąt parę lat. Kiedy Anne doznaje wylewu, ich miłość zostaje wystawiona na próbę. W rolach głównych występują Emmanuelle Riva i Jean-Louise Trintignant. Przypomnijmy, że Michael Haneke zdobył już wcześniej (w 2009 roku) Złotą Palmę za film "Biała wstążka".
MÓJ ROWER reż. P. Trzaskalski
29 listopada 2012, godz. 18:30
Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co, jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Najnowszy komediodramat Piotra Trzaskalskiego („Edi” – zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje?
Bilety: 14 zł.
Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu
Aktualności
więcej-
17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
- Prowadził ciężarówkę pod wpływem alkoholu i został wydalony z Polski
- Tango dla starszej młodzieży
- Pijany i bez uprawnień kierował Volkswagenem
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu
- ‘’Magiczny Koncert – Bajki Świata’’ - koncert z okazji Dnia Dziecka
- Zwiększenie odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa
- Medyka: tajemnicze grzyby wykryte przez SG i KAS
Komentowane Aktualności
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (264)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Wypadek z udziałem karetki (7)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
45-latek poszukiwany czerwoną notą Interpolu za zabójstwo w Belgii i ucieczkę z więzienia zatrzymany w Lublinie
dodano: 28.04.2026Miał być nieuchwytny, a belgijski wymiar sprawiedliwości ścigał go czerwoną notą Interpolu oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Odsiadujący wyrok 27 lat za zabójstwo 45-letni obywatel Ukrainy po ucieczce z zakładu karnego w Belgii swoją wolnością cieszył się jedynie do momentu, aż na jego trop wpadli policjanci z KMP w Lublinie. Finał zasadzki rozegrał się na jednym z lubelskich parkingów, a w zatrzymaniu groźnego przestępcy brali udział również lubelscy „Łowcy Głów” i kontrterroryści. Teraz mężczyzna czeka w areszcie na ekstradycję.
Zobacz materiałPierwszy krok do asfaltu na ul. Zagrodowej
dodano: 23.04.2026Mieszkańcy wnioskowali o przejazd ulicą Zagrodową na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Górną a Lubelską. Miasto jest gotowe zrealizować taką inwestycję. Pierwszy krok został już wykonany.
Zobacz materiałNarodziny w zamojskim ZOO
dodano: 14.04.2026Matka nagle straciła na wadze i po tym pracownicy zamojskiego ZOO zorientowali się, że w mają nowego mieszkańca. O maluszka ważącego mniej więcej 15 dkg powiększyła się rodzina bolit południowych. Na razie nie wiadomo, czy mama i tata doczekali się kolejnego synka czy też może pierwszej córeczki.
Zobacz materiał32. Jarmark Hetmański- Festiwal Produktu Lokalnego
dodano: 15.04.2026Zapraszamy do udziału w 32. Jarmarku Hetmańskim – Festiwalu Produktu Lokalnego 6 - 7 czerwca 2026 r. Zespół Staromiejski w Zamościu Zgłoszenia przyjmujemy do 29 maja 2026 r.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)