Policjanci zabezpieczyli ponad 2 tysiące litrów spirytusu
dodano: 21.10.20112 tysiące litrów spirytusu i ponad 270 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli wczoraj tomaszowscy policjanci. Właścicielem kontrabandy okazał się 28-letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lubelski. Został zatrzymany w chwili przeładowywania towaru z samochodu do garażu. Wartość rynkowa zabezpieczonego towaru to ponad 170 tysięcy złotych. Mężczyźnie za posiadanie wyrobów spirytusowych i tytoniowych bez polskich znaków akcyzy grozi wysoka grzywna i przepadek zabezpieczonego towaru.
Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Policjanci Zespołu dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim udali się do miejsca zamieszkania 28-letniego mieszkańca gm. Tomaszów Lubelski. Według posiadanych przez mundurowych informacji miał on posiadać znaczne ilości papierosów i alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Z policjantami współpracowali funkcjonariusze z Urzędu Celnego w Zamościu oraz Straży Granicznej w Łaszczowie.
Informacje policjantów okazały się trafne.
Aktualności
więcej-
17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
- Prowadził ciężarówkę pod wpływem alkoholu i został wydalony z Polski
- Tango dla starszej młodzieży
- Pijany i bez uprawnień kierował Volkswagenem
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu
- ‘’Magiczny Koncert – Bajki Świata’’ - koncert z okazji Dnia Dziecka
- Zwiększenie odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa
- Medyka: tajemnicze grzyby wykryte przez SG i KAS
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Dziękuję i życzę (1681)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (270)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Wypadek z udziałem karetki (7)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- Dziękuję i życzę (1681)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
"Pułapka" Grupy Teatralnej GLOSA z ZDK - spektakl familijny
dodano: 26.04.2026Zapraszamy na rodzinny spektakl "Pułapka" Grupy Teatralnej GLOSA z ZDK.
Zobacz materiałMiasto dba o pomniki przyrody. Wiekowymi drzewami zajmą się specjaliści
dodano: 16.04.2026Aż dziesięć firm odpowiedziało na ogłoszone przez Miasto Zamość zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych i diagnostycznych drzew rosnących na terenie miasta, które są pomnikami przyrody. Wybrano propozycję najatrakcyjniejszą cenowo.
Zobacz materiałWspólne patrole policjantów i Straży Leśnej. Razem dbamy o bezpieczeństwo w lasach Roztocza
dodano: 04.05.2026W miniony weekend policjanci ze Zwierzyńca i Krasnobrodu wspólnie z funkcjonariuszami Straży leśnej patrolowali tereny leśne dbając o bezpieczeństwo osób korzystających z uroków Roztocza oraz chroniąc unikatową przyrodę regionu. Wspólne patrole jeszcze nie raz pojawią się w lasach Roztocza, aby monitorować zachowanie osób przebywających na terenach leśnych i reagować na wszelkie przypadki łamania prawa.
Zobacz materiał„Wojsko pokazało mi drogę” – od ratownika 2 LBOT do pielęgniarstwa
dodano: 12.05.2026Są ludzie, którzy długo szukają swojej życiowej drogi. Są też tacy, którzy odnajdują ją tam, gdzie początkowo chcieli jedynie spróbować czegoś nowego. Tak było w przypadku st. szer. spec. Wiktorii - żołnierza 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, która dzięki służbie na etacie ratownika odkryła swoje powołanie do pielęgniarstwa.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)