Złoto Mariki!
dodano: 25.07.2011W dniach 22-24.07.2011 rozegrane zostały finały ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce. Najliczniejszą w historii ekipę wysłał KS „AGROS” Zamość. Pozwoliło to na zajęcie III miejsca w ogólnej klasyfikacji klubów i zdobycie 63pkt do klasyfikacji w ramach Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży. To także najlepszy dorobek w historii klubu.
Mistrzynią OOM została Marika Marlicka w 7-boju i to był jedyny medal choć apetyty były znacznie większe. Najbliżej medalowych miejsc uplasowali się:
Ernest Gancarz IV na 800m,
Piotr Woszczak V na 3000m,
V sztafeta chłopców 4x100m, w składzie Przemysław Przytuła, Maciej Strzelecki, Oktawian Kawka, Dominik Kopeć, sztafeta chłopców 4x400m VI miejsce w składzie Dominik Kopeć, Paweł Hałasa, Ernest Gancarz i Oktawian Kawka,
Maciej Strzelecki VI w 8-boju,
Magdalena Wronka VI w biegu na 200m i X na 100m,
Kamila Zańko VIII na 200m i XI na 100m,
sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie Marika Marlicka, Monika Zając, Kamila Zańko i Magdalena Wronka została sklasyfikowana na VIII miejscu,
Krystian Lewoszewski zajął X miejsce w pchnięciu kulą i IX w rzucie dyskiem,
Michał Mazurek XIII w skoku wzwyż. Niestety nie wystartował z powodu kontuzji czwarty zawodnik ubiegłorocznej OOM Bartłomiej Grzyb,XIII miejsce zajęła Joanna Szmit w biegu na 3000m,
Szczepan Knap zajął XVII miejsce w biegu na 3000m,
Aleksandra Szymczyk była XIX w trójskoku, tą samą lokatę zajął Oktawian Kwaka w biegu na 200m.
Pozdrawiam,
Piotr Teterycz
KS AGROS Zamość
Aktualności
więcej-
Tragiczna doba na drodze i torach. Dwa śmiertelne wypadki
- 4-latek sam i bez ubrania przyszedł do sklepu. Policjanci wyjaśniają sprawę
- Zatrzymaliśmy 43-latka poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania!
- II Dobroczynna Noc Muzeów
- Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
- Nowi ochotnicy w szeregach 2 LBOT. Ponad 120 mieszkańców regionu rozpoczęło szkolenie
- Kino przyjazne sensorycznie
- 17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (272)
- Wypadek z udziałem karetki (10)
- Dziękuję i życzę (1681)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- Dziękuję i życzę (1681)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Nieszczęśliwy wypadek podczas wycinki drzew w lesie
dodano: 21.04.2026Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w lesie pomiędzy miejscowościami Bełżec a Chyży. Podczas pracy związanej z wycinką drzew w kompleksie leśnym, 43-latek został przygnieciony przez spadający konar. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.
Zobacz materiałMiasto Zamość uruchomiło możliwość opłacania zobowiązań podatkowych w ramach usługi ePłatności w mObywatelu
dodano: 23.04.2026ePłatności w mObywatelu umożliwiają szybkie i bezprowizyjne opłacanie zobowiązań podatkowych bezpośrednio z aplikacji mObywatel, z wykorzystaniem BLIK-a lub kart płatniczych.
Zobacz materiałCzarnobyl – 40 lat po katastrofie
dodano: 20.04.2026Już w najbliższy piątek – 24 kwietnia – w Mediatece – Filii nr 7 Książnicy Zamojskiej przeniesiemy się do Czarnobyla. Wirtualnie jedynie za sprawą fotografii, których autorem jest Oleksandr Syrota. Warto mieć ze sobą smartfon, by bezpiecznie znaleźć się w miejscu katastrofy.
Zobacz materiałPodcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
dodano: 30.04.2026Dzięki wysokiej dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Miasto Zamość wykona remonty podcieni kamienic przy ul. Staszica. Właśnie ogłoszono przetarg, który ma wyłonić wykonawcę.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)