Rzuciła się z nożem na policjanta. Tymczasowy areszt dla 50-latki
dodano: 24.03.2026Policjanci zatrzymali 50-latkę, która dopuściła się czynnej napaści, znieważenia policjantów oraz gróźb. Zaczęło się od zgłoszonej interwencji, gdzie kobieta groziła sąsiadce. Podczas interwencji rzuciła się z nożem na jednego z policjantów. Została obezwładniona i zatrzymana. Wczoraj sąd zastosował wobec 50-latki trzymiesięczny tymczasowy areszt.
W sobotę wieczorem janowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do awantury sąsiedzkiej, gdzie sąsiadka grozi sąsiadce. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali 50-latkę, która była bardzo agresywna. Kobieta była wyraźnie pobudzona i krzyczała. W pewnym momencie chwyciła nóż i chciała ugodzić nim policjanta. Kiedy policjanci obezwładniali ją, krzyczała, wyzywała i pluła. Kobieta krzyczała do policjantów, że ich spali i zabije.
50-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miała w organizmie ponad promil alkoholu. Usłyszała zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy policji, ich znieważenia i kierowania wobec nich gróźb.
Sąd wczoraj podjął decyzję o zastosowaniu wobec niej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.
aspirant sztabowy Faustyna Łazur
Aktualności
więcej-
Nieszczęśliwy wypadek podczas prac w gospodarstwie rolnym
- Obowiązek rejestracji obiektów noclegowych
- Targi Edukacji i Pracy
- Program stypendiów MON - edycja 2026/2027
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu!
- Warsztaty dla młodzieży – Noc Świętojańska 2026
- Pielgrzymka chorych i osób z niepełnosprawnościami do Krasnobrodu
- Śledczy przejęli 33 palety nielegalnych papierosów. Wspólna akcja Straży Granicznej i Policji
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (10)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (429)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu (6)
- Konferencja ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka (8)
- Były wójt Ulhówka z kolejnym wyrokiem (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Mistrzostwa Polski LSO: zgłoszenia diecezji do 30 kwietnia
dodano: 27.04.2026Archidiecezja Gnieźnieńska zaprasza do udziału w XXI Mistrzostwach Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Halowej o Puchar „KnC”, które odbędą się w Gnieźnie w dniach 28–30 czerwca 2026 roku.
Zobacz materiałZbiórka elektroodpadów w Zamościu
dodano: 13.05.2026Już od 15 do 25 maja 2026 roku mieszkańcy Zamościa będą mogli wziąć udział w miejskiej zbiórce elektrycznych śmieci.
Zobacz materiałKonstytucja 3 maja i odrodzenie Wojska Polskiego – wystawa planszowa
dodano: 28.04.2026Z okazji zbliżającej się majówki Muzeum Zamojskie w Zamościu zaprasza na wyjątkową wystawę planszową pt. „Konstytucja 3 maja i odrodzenie Wojska Polskiego”. Ekspozycja została przygotowana we współpracy z Wojskowym Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Zobacz materiałRajd „Śladami błogosławionego księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego”.
dodano: 12.05.2026Uczniowski Klub Sportowy Azymut Siedliska zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych sympatyków aktywnego wypoczynku do udziału w kolejnej edycji Rajdu Pieszego „Śladami błogosławionego księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego”.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)