Zapisy do przedszkola
dodano: 14.02.2011W tym tygodniu rozpoczną się zapisy na nowy rok szkolny do Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Józefowie.
Swoje pociechy mogą zgłaszać rodzice maluchów w wieku 3, 4, 5 i 6 lat. Do siedziby placówki należy przynieść wypełnioną kartę, której formularz można pobrać ze strony internetowej miasta lub odebrać w przedszkolu.
Zapisy rozpoczną się 16 lutego i potrwają do końca marca.
Obecnie w przedszkolu w Józefowie ma zapewnioną opiekę ponad 100 dzieci. Placówka prowadzi po jednej grupie 3, 4 i 5-latków oraz dwa oddziały 6-latków.
Oprócz przedszkola w Józefowie w gminie działają też 3 punkty przedszkolne, na których funkcjonowanie samorząd pozyskał pieniądze z funduszy unijnych. W placówkach, usytuowanych przy szkołach w Górecku Starym, Majdanie Nepryskim i Stanisławowie przebywa łącznie 70 dzieci.
Aktualności
więcej-
Tragiczna doba na drodze i torach. Dwa śmiertelne wypadki
- 4-latek sam i bez ubrania przyszedł do sklepu. Policjanci wyjaśniają sprawę
- Zatrzymaliśmy 43-latka poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania!
- II Dobroczynna Noc Muzeów
- Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
- Nowi ochotnicy w szeregach 2 LBOT. Ponad 120 mieszkańców regionu rozpoczęło szkolenie
- Kino przyjazne sensorycznie
- 17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (293)
- Konferencja prasowa Nadleśnictwa Józefów (2)
- 24-latek wymusił pierwszeństwo (1)
- Zderzenie osobówki z ciągnikiem, dwie osoby ranne (2)
- Dziękuję i życzę (1683)
- Dachowanie na DK17 w Chomęciskach Małych (1)
- Wypadek z udziałem karetki (10)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
dodano: 14.05.2026W niedzielę, 15 marca zapraszamy Państwa do bezpłatnego zwiedzania z przewodnikiem. Opowiemy, pokażemy, odpowiemy na pytania.
Zobacz materiałZwiększenie odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa
dodano: 12.05.2026Wojskowe Centrum Rekrutacji w Zamościu realizuje cykl spotkań informacyjnych poświęconych zwiększeniu odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa. Przedsięwzięcia organizowane są we współpracy z przedstawicielami administracji samorządowej, służb oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe.
Zobacz materiałPrzejedź się razem z nami!
dodano: 28.04.2026W dniach 1–2 maja 2026 r. na Rynku Solnym w Zamościu odbędzie się wydarzenie inaugurujące sezon 2026 w ramach ogólnopolskiej trasy motoryzacyjnej organizowanej przez Fundację Fun and Drive Dzieciom.
Zobacz materiałWpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
dodano: 30.04.2026Na budowie zawsze jest ten moment, kiedy ktoś stawia piecyk „na próbę”, bez pełnego przygotowania podłoża. Wygląda solidnie, stoi równo, nikt się nie czepia. A potem przychodzi pierwsze grzanie i zaczynają się drobne historie: mikrodrgania, przesunięcia, pękające fugowanie wokół. Niby nic wielkiego, ale to wraca.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)