Jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym
dodano: 14.10.2024Prawo jazdy na trzy miesiące stracił kierowca Renault, który w gm. Miączyn w obszarze zabudowanym poruszał się ponad 100 km/h. 62-latek jechał z prędkością 114 km/h. Został ukarany mandatem i punktami karnymi.
Kilka dni temu policjanci wydziału ruchu drogowego kontrolowali prędkość, z jaką poruszali się kierujący pojazdami na terenie miejscowości Zawalów w gminie Miączyn. Zatrzymali wówczas 62-latka, który samochodem marki Renault w obszarze zabudowanym jechał 114 km/h, a tym samym przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h.
W konsekwencji mieszkaniec gminy Miączyn został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł oraz 14 punktami karnymi. Ponadto, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące.
Apelujemy o "zdjęcie nogi z gazu" i spokojniejszą jazdę. Przekraczając prędkość narażamy bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych uczestników ruchu. Ryzykujemy również utratą prawa jazdy, wysokimi mandatami oraz punktami karnymi.
podkomisarz Dorota Krukowska – Bubiło
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (120)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Czwarty turnus DZSW w 2026 roku!
dodano: 08.04.2026W dniach 04.05 – 30.05.2026 r. będzie mieć miejsce czwarty turnus DZSW w 2026 roku!
Zobacz materiał45-latek poszukiwany czerwoną notą Interpolu za zabójstwo w Belgii i ucieczkę z więzienia zatrzymany w Lublinie
dodano: 28.04.2026Miał być nieuchwytny, a belgijski wymiar sprawiedliwości ścigał go czerwoną notą Interpolu oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Odsiadujący wyrok 27 lat za zabójstwo 45-letni obywatel Ukrainy po ucieczce z zakładu karnego w Belgii swoją wolnością cieszył się jedynie do momentu, aż na jego trop wpadli policjanci z KMP w Lublinie. Finał zasadzki rozegrał się na jednym z lubelskich parkingów, a w zatrzymaniu groźnego przestępcy brali udział również lubelscy „Łowcy Głów” i kontrterroryści. Teraz mężczyzna czeka w areszcie na ekstradycję.
Zobacz materiałDIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY 2 – przedsprzedaż biletów
dodano: 24.04.2026Miranda Priestly powraca! Dwadzieścia lat po wydarzeniach, które zdefiniowały świat mody i popkultury, kultowi bohaterowie znów spotykają się na stylowych ulicach Nowego Jorku i w eleganckich biurach magazynu Runway.
Zobacz materiałStrzelnica w powiecie 2026
dodano: 15.04.2026Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło dwa konkursy ofert w ramach programu "Strzelnica w powiecie 2026", mające na celu wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu nowoczesnych obiektów strzeleckich.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)