Niecodzienne zdarzenie z udziałem walca drogowego
dodano: 24.08.2024Nietypowe zgłoszenie otrzymał w piątek krasnostawski dyżurny. W trakcie remontu drogi gminnej 63-latek kierujący walcem drogowym zjechał z drogi, w efekcie czego pojazd wywrócił się na bok. Z uwagi na doznane obrażenia mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po badaniach został zwolniony do domu. Kierujący walcem był trzeźwy i posiadał wszystkie uprawnienia.
Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Tarzymiechy Drugie. Około godziny 11:00 dyżurny krasnostawski komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem walca drogowego.
Na miejscu policjanci ustalili, że w miejscu zdarzenia prowadzone są prace remontowe drogi gminnej polegające na utwardzeniu jej kruszywem. Prace prowadzone były przy wykorzystaniu walca drogowego, którego kierującym był 63-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego.
Wspomniany mężczyzna w pewnym momencie podjechał zbyt blisko krawędzi drogi w efekcie czego zjechał z niej i w wyniku czego wspomniany walec wywrócił się na bok. Kierujący o własnych siłach opuścił kabinę pojazdu.
Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Był trzeźwy i posiadał wszystkie wymagane uprawnienia.
Z uwagi na doznane obrażenia został przewieziony do szpitala, gdzie po badaniach został zwolniony do domu.
starszy aspirant Grzegorz Kucharski
Aktualności
więcej-
51. Zamojskie Lato Teatralne
- Rozbito międzynarodową grupę przestępczą zajmującą się przemytem papierosów
- Kino przyjazne sensorycznie
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim
- W końcu się udało. Będzie remont mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej
- Znęcał się nad rodziną i groził śmiercią. Recydywista trafił do aresztu
- „Damy i huzary” Teatru Klasyki Polskiej
- Przeprowadzono blisko 150 kontroli legalności pobytu obcokrajowców
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (403)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (82)
- Niebezpieczne wyprzedzanie (1)
- Briefing prasowy dotyczący aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (47)
- Zderzenie osobówki z karetką w Bodaczowie (3)
- Nietrzeźwy 59-latek doprowadził do zdarzenia (1)
- 1500 zł i 10 punktów karnych (2)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem
dodano: 20.05.2026Szanowni Państwo, w imieniu Koalicji Obywatelskiej zapraszamy na otwarte spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości, Prokuratorem Generalnym Waldemarem Żurkiem.
Zobacz materiałWarsztaty dla mężczyzn „Kuźnia autentyczności” w Biłgoraju
dodano: 10.06.2026W sobotę, 27 czerwca 2026 r., w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbędą się warsztaty dla mężczyzn „Kuźnia autentyczności”. Spotkanie poprowadzi Tomasz Przybylski – trener, mediator i improwizator. Organizatorzy zapraszają mężczyzn w każdym wieku i stanie życia. Udział w wydarzeniu nie wymaga przynależności do wspólnoty, apostolstwa ani grupy formacyjnej.
Zobacz materiałRusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”
dodano: 19.05.2026Rusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”. W czasie, gdy konflikty i sytuacje kryzysowe w różnych regionach świata ponownie kierują uwagę opinii publicznej na służby mundurowe, Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa, we współpracy z PKP Intercity, w centrum uwagi stawia weteranów. Podczas służby poza granicami kraju wykonywali oni najtrudniejsze zadania w imieniu Rzeczypospolitej, niosąc pomoc, stabilizację i bezpieczeństwo w miejscach dotkniętych kryzysami. Od 18 do 31 maja 2026, w pociągach PKP Intercity oraz w internecie emitowany będzie specjalnie przygotowany spot edukacyjny.
Zobacz materiałZaproszenie na wernisaż wystawy jubileuszowej „Wpisane w czas. 100 Lat Muzeum Zamojskiego"
dodano: 11.06.2026Muzeum Zamojskie w Zamościu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy jubileuszowej „Wpisane w czas”, przygotowanej z okazji 100-lecia działalności instytucji.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)