Wypadek na skrzyżowaniu w Tarnawatce
dodano: 15.07.2024Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w sobotę w miejscowości Tarnawatka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Kia wyjeżdżając z ulicy Ks. Boguty nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Audi, która jechała droga krajową nr 17. W efekcie uderzył w bok pojazdu. 32-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.
Do zdarzenia doszło w sobotę tuż przed godz. 18:00 w miejscowości Tarnawatka. Dyżurny tomaszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Kia wyjeżdżając z ulicy Ks. Boguty nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Audi, która jechała prawidłowo drogą krajową nr 17 i uderzył w bok jej pojazdu.
W wyniku tego zdarzenia 32-latka z gminy Tarnawatka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. 65-letni kierowca samochodu marki Kia nie odniósł żadnych obrażeń.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Policjanci apelują o rozwagę na drodze. To od nas samych w głównej mierze zależy bezpieczeństwo nasze, jak i innych użytkowników dróg.
aspirant Monika Ryczek
Aktualności
więcej-
„Broń palna II Rzeczypospolitej i jej konstruktorzy”
- Zatrzymanych 112 osób poszukiwanych - efekty działań policjantów lubelskiego garnizonu
- Policjantka z Zamościa ponownie stanęła na podium, zdobyła tytuł Mistrzyni Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym
- Prowadził samochód pomimo sądowego zakazu, będąc pod wpływem alkoholu
- Praca, studia i mundur. Kim są żołnierze 2 Lubelskiej Brygady OT?
- André Rieu. Niech żyje Maastricht – retransmisja letniego koncertu
- 800+ dla dzieci z Ukrainy. 31 sierpnia upływa ważny termin!
- "Jest późno..." ale nie na mural!
Komentowane Aktualności
- XIII Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych - 22.08.2026 (1)
- Wakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły (1)
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Święto Wojska Polskiego w Zamościu (41)
- Pozrywane dachy z domów i budynków gospodarczych (1)
- Zaćmienie Słońca na Zamojszczyźnie (53)
- Oszuści zatrzymani zaraz po wyłudzeniu pieniędzy (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (63)
- Cztery osoby w szpitalu po dachowaniu Renault (2)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (801)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Obywatel Ukrainy za kradzieże został wydalony z Polski
dodano: 27.07.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej doprowadzili do wydalenia z Polski obywatela Ukrainy. 55-letni mężczyzna odbywał karę pozbawienia wolności za popełnione kradzieże. Przez okres 5 lat nie będzie mógł powrócić do Polski. Ma też zakaz wjazdu do krajów strefy Schengen.
Zobacz materiałZmiana nazwiska nie zmienia przeszłości
dodano: 27.07.2026Obywatel Mołdawii nie mógł podróżować do państw Schengen, więc postanowił zmienić dane. Podstęp wykryli funkcjonariusze SG z placówki w Medyce, wykorzystując system Entry/Exit (EES).
Zobacz materiałWakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły
dodano: 18.08.2026Wakacje to czas, gdy uczniowie i nauczyciele odpoczywają. Ale szkoły wcale nie są zamykane na cztery spusty. We wszystkich placówkach te dwa letnie miesiące oznaczają mniejsze lub większe remonty. Jak poszły w Zamościu? Sprawdzali to w poniedziałek (17 sierpnia) Rafał Zwolak, prezydent Zamościa oraz Monika Żur, dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Zamość. Przedstawiciele samorządu odwiedzili kilka wybranych placówek oświatowych. Przewodnikami po szkołach byli ich dyrektorzy. Z dumą prezentowali efekty wakacyjnych remontów. A było tego naprawdę bardzo dużo.
Zobacz materiałNa łuku zjechała z drogi i uderzyła w drzewo
dodano: 06.08.2026Wczoraj w gminie Sawin doszło do wypadku z udziałem osobówki. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 21-latka kierująca Oplem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, na skutek czego zjechała z jezdni uderzając w drzewo. Jadąca wraz z nią 16-letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia i apelujemy o ostrożność.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)