Skrócenie czasu pracy urzędu
dodano: 10.07.2024Urząd Miasta Zamość informuje, że w związku z panującymi upałami i temperaturami w pomieszczeniach przekraczającymi 28˚C skrócony będzie czas pracy Urzędu. 10 i 11 lipca Urząd będzie pracował do godziny 14.30, a 12 lipca do godziny 14.00.
Za utrudnienia przepraszamy.
Aktualności
więcej-
Motorowerem potrącił pieszą na przejściu dla pieszych
- Maraton Horrorów w Zamościu: noc, która zmrozi krew w żyłach
- Narodowe Biuro Śledcze Policji - nowy filar bezpieczeństwa Polski
- Zaproszenie do udziału w XXVII Zamojskich Dniach Folkloru
- Tour de Roztocze 2026 - Zwierzyniec
- Co nas różni? - spotkanie przy kawie
- Znęcał się nad rodziną. Recydywista trafił do aresztu na trzy miesiące
- ZUS i PIP zapraszają na szkolenie o wypadkach przy pracy
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (533)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (40)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (85)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Czołowe zderzenie na DK17 w Łopienniku Nadrzecznym (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Kino Konesera w czerwcu
dodano: 10.06.2026Zamojska Akademia Kultury oraz Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W czerwcu na ekranie OBCY (11.06.2026 godz. 18:30 ) – ekranizacja powieści Alberta Camusa, w reżyserii François Ozona, to aktualna opowieść o poszukiwaniu sensu w świecie, w którym wszelki sens został zagubiony. 25 czerwca 2026 godz. 18:30 OJCZYZNA - długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego („Ida”). W swoim najnowszym dziele, reżyser podejmuje tematy tożsamości, winy, rodziny i miłości na tle chaosu i moralnego zagubienia powojennej Europy. Projekcja filmów odbędzie się w sali kinowej Zamojskiej Akademii Kultury, II piętro, wejście od ul. Akademickiej 8 i ul. Pereca (winda).
Zobacz materiałOdpowiedzą karnie za przemyt papierosów z Białorusi do Polski
dodano: 01.06.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej , działając wspólnie z funkcjonariuszami lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zamościu, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą. Jej członkowie trudnili się przemytem papierosów z terytorium Białorusi do Polski, wykorzystując do tego celu składy pociągów towarowych. Do sprawy zatrzymano siedmiu mężczyzn. Grozi im teraz kara pozbawiania wolności w wymiarze od 3 miesięcy do 10 lat.
Zobacz materiałCo nas różni? - spotkanie przy kawie
dodano: 16.06.2026Zapraszamy Państwa na spotkanie – rozmowę o tym co nas różni w kontekście hasła 51. Zamojskiego Lata Teatralnego, czyli: JEST PÓŹNO.
Zobacz materiałWizyta w ośrodku zakończyła się aresztem
dodano: 22.05.2026Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatelkę Polski, która chciała odwiedzić cudzoziemca przebywającego w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców. Kobieta była poszukiwana za kradzieże. Nie był to pierwszy przypadek tego typu.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)