zamosc.tv

Zderzenie ciągnika rolniczego z BMW

dodano: 14.05.2024

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w m. Hubinek. Jak ustalili policjanci, sprawcą kolizji była kierująca ciągnikiem rolniczym, która wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na 27-latku, kierującym BMW. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uszkodzone zostały pojazdy i przydrożna skrzynka energetyczna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wczoraj w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu z miejscowości Ulhówek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego i osobówki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów „drogówki” wynika, że 30-letnia kierująca ciągnikiem rolniczym marki Escort, mieszkanka gminy Ulhówek nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na drodze z pierwszeństwem BMW. Kierujący osobówką 27-letni mieszkaniec gm. Łaszczów siłą uderzenia został zepchnięty na pobocze drogi i uderzył w skrzynkę energetyczną.

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Kierująca ciągnikiem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 1 500 zł oraz otrzymała 10 punktów karnych. 

Apelujemy o rozsądek na drodze. Bądźmy uważni w związku z czasem intensywnych prac polowych, spodziewajmy się obecności na drodze maszyn rolniczych i nasilonego ruchu w okolicach dróg dojazdowych do pól.

aspirant Monika Ryczek

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz