zamosc.tv

Znęcał się nad matką. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie

dodano: 14.05.2024

Krasnostawscy kryminalni w sobotę zatrzymali 32-latka, który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę domową. Policjanci ustalili, że 32-latek znęcał się nad matką fizycznie oraz psychicznie. Groził jej przy tym pozbawieniem życia. Mężczyzna decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny krasnostawskiej policji został poinformowany o awanturze w jednym z domów na terenie Krasnegostawu. Kobieta zgłaszała, że jej nietrzeźwy brat awanturuje się, wyzywa ją i matkę, wygania je z domu, szarpie, popycha a ponadto złapał matkę za szyję.

Policjanci zatrzymali agresora w policyjnym areszcie. W trakcie wykonywania czynności do sprawy mundurowi ustalili, 32-latek znęcał się nad matką fizycznie oraz psychicznie od października 2023 roku. Groził jej przy tym pozbawieniem życia. W związku z powyższym 32-latek usłyszał zarzut.

Na podstawie zgromadzonych materiałów, sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

starszy sierżant Anna Chuszcza

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz