zamosc.tv

„Pewność siebie w wymiarze EXTRA” - cykl spotkań dla kobiet

dodano: 11.04.2024

Zamojski Dom Kultury zaprasza na cykl spotkań dla kobiet w Zamojskiej Akademii Kultury.

Pierwsze spotkanie „Pewność siebie w wymiarze EXTRA” już 20 kwietnia o godz. 11:00.

Cel spotkania: Wzmocnienie pewności siebie uczestniczek w dążeniu do spełnienia wybranego marzenia poprzez ćwiczenia coachingowe, planowanie działań i stworzenie mapy, która będzie przedstawiała drogę do celu.

Prowadzące spotkanie:

Kasia Kowalczyk Extravagantka – coach, mentorka, twórczyni modelu EXTRA, na bazie, którego przeprowadza kobiety przez proces mający na celu zwiększyć ich potencjał, odkryć wszystkie zasoby i wzmocnić pewność siebie, by w połączeniu z wiedzą biznesową zaczęły budować swój pasjobiznes – extra markę. Prywatnie mama i żona, pasjonatka mody, muzyki i sztuki abstrakcyjnej. Będzie pracować z uczestniczkami nad pewnością siebie w wymiarze EXTRA. 

oraz

Małgorzata Piłat – instruktorka Zamojskiego Domu Kultury, aranżatorka, twórczyni marki wnętrzarski_spokój. Uwielbia podróże i wykorzystywanie swoich talentów do tego, by tworzyć piękne wnętrza i kreatywne projekty, takie jak mapa, którą stworzy z uczestniczkami wydarzenia. Stworzy z uczestniczkami kreatywną mapę – drogowskaz na drodze do celu, dzięki której poczują wnętrzarski spokój.

Bilet wstępu: 50 zł/ do nabycia na www.biletyna.pl

Ważne!

Wszystkie materiały niezbędne do realizacji mapy ( papier, czasopisma, nożyczki, klej i inne materiały plastyczne) będą zapewnione na miejscu. Te z Was, które chcą przynieść swoje ulubione gazety lub inne materiały, suszone kwiaty,  inspiracje – oczywiście mogą je ze sobą zabrać. 

 

ZDK Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz