zamosc.tv

Potrącenie pieszego w Józefówce

dodano: 09.04.2024

Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafił 43-letni pieszy, po tym jak został potrącony przez 37-letniego kierującego Manem. Pieszy najprawdopodobniej chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargnął bezpośrednio przed jadącą ciężarówkę. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 15:00 w Józefówce (gm. Rachanie). Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez ciężarówkę.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 43-letni mieszkaniec gm. Rachanie najprawdopodobniej chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargną bezpośrednio przed nadjeżdżającą ciężarówkę. 37-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man, mieszkaniec powiatu radomskiego, nie zdołał uniknąć z nim zderzenia. Pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała, w stanie nieprzytomności został przewieziony do szpitala.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciężarówką, był trzeźwy. Od pieszego została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz