zamosc.tv

ZUMBA KIDS w Zamojskim „GOK-u Wysokie

dodano: 04.03.2024

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość uruchamia pilotażowe zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej wg formuły „Zumba Kids”. W każdy czwartek marca w wysockim GOK-u o godz. 16:00 na chętnych czeka dyplomowana instruktorka, Katarzyna Szeptuch, z Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych w Lublinie.

Zajęcia są pilotażowe i odpłatne, tzn. że jeśli uda się w marcu zebrać stałą grupę uczestników, wówczas „Zumba Kids” będzie kontynuowana w Zamojskim „GOK-u Wysokie” w kolejnych miesiącach (kwiecień-czerwiec). Udział należy poprzedzić zgłoszeniem dziecka drogą SMS na nr 507 166 311, podając tylko imię, nazwisko i wiek dziecka, a następnie przyjść w czwartek do GOK-u w Wysokiem i poznać dalsze szczegóły. Pierwsza godzina zajęć gratis. Miesięczna odpłatność to 65 zł od uczestnika. „Zumba Kids” to formuła zajęć fitness dostosowana do zainteresowań tanecznych i muzycznych dzieci, łącząca elementy tańca, fitnessu i zabawy. Celem „Zumba Kids” jest zdrowy rozwój fizyczny dzieci i młodzieży poprzez ruch, taniec, fitness i zabawę przy rytmicznej muzyce – całość skutecznie poprawia kondycję fizyczną współczesnych dzieci, które ostatnimi laty zbyt dużo czasu poświęcają na statyczne korzystanie ze smartfonów, tabletów i laptopów. Tego typu zajęcia stanowią zdrową alternatywę na statyczny sposób spędzania czasu wolnego. Adres marcowych zajęć pilotażowych w GOK-u Gminy Zamość: Wysokie 154 przy trasie Sitaniec-Nielisz.

 

Jarosław Kalbarczyk
Dyrektor GOKGZ

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz