zamosc.tv

Volvo z przyczepą Wielton pozostały w Polsce

dodano: 01.03.2024

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwany w Polsce zestaw ciężarowy o wartości 100 tys. zł.

W drogowym przejściu granicznym w Kukurykach, na kierunku wyjazdowym z Polski, próbował wyjechać 33-letni obywatel Kirgistanu. Mężczyzna poruszał się samochodem ciężarowym marki Volvo z przyczepą Wielton.  Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG z Terespola ustalili, iż ciężarówka oraz przyczepa są poszukiwane jako utracone na terytorium Polski. Wartość zestawu ciężarowego oszacowano wstępnie na kwotę 100 tys. zł. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli ciężarówkę oraz przyczepę.  
W sprawie wszczęto postępowania przygotowawcze. Zatrzymany kierowca wraz z pojazdem został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Terespola. W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) o łącznej wartości ponad 19 mln zł.

 

Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz