zamosc.tv

36-latek odpowie za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków

dodano: 28.02.2024

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie zatrzymali 36-latka, który posiadał narkotyki. W jego miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli prawie 200 gramów suszu konopi innych niż włókniste oraz 50 sadzonek tej rośliny w różnej fazie wzrostu. Wstępne testy przeprowadzone przez policjantów wykazały, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj około godziny 14:00 policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie zatrzymali 36-latka z powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna w miejscu swojego zamieszkania posiadał narkotyki. Policjanci w trakcie czynności ujawnili i zabezpieczyli prawie 200 gramów suszu konopi innych niż włókniste oraz łącznie 50 sadzonek tej rośliny w różnej fazie wzrostu. Wstępne testy przeprowadzone przez policjantów wykazały, że zabezpieczona substancja jest marihuaną.
Zabezpieczone rośliny konopii zostaną przekazane do dalszych badań w laboratorium kryminalistycznym. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Wkrótce stanie przed sądem.
W powyższej sprawie policjanci prowadzą postępowanie nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Biłgoraju.

aspirant Joanna Klimek

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz