zamosc.tv

Skradzione we Francji auta odnalazły się w Polsce

dodano: 08.12.2023

5 grudnia funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwa pojazdy o łącznej szacunkowej wartości 165 tys. zł. W działaniach wspomagali ich policjanci.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce na terenie powiatu wrzesińskiego (woj. wielkopolskie). W wyniku podjętych przez mundurowych czynności odzyskano pojazd marki Renault Trafic (rok prod. 2022) . Auto było poszukiwane przez francuskie służby. Jego szacunkowa wartość wynosi 110 tys. zł.
Z kolei w Rzeszowie ujawniono kradzione Renault Captur o wartości ok. 55 tys. zł. Samochód miał zmienione oznaczenia identyfikacyjne. Śledczy z BiOSG ustalili rzeczywisty numer VIN. W ten sposób potwierdzili, że auto zostało utracone na terenie Francji i jest poszukiwane przez tamtejsze służby. 
Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 90 pojazdów pochodzących z przestępstwa oraz przeszło 800 części z utraconych samochodów. Ich łączna szacunkowa wartość wynosi ok. 8,5 mln zł. 

 

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz