zamosc.tv

Razem dla Ojczyzny

dodano: 22.09.2023

Klub Sportowy „Azymut” Siedliska oraz Gmina Zamość, serdecznie zapraszają do udziału w zawodach pn. „Razem dla Ojczyzny – od przedszkola do seniora – Otwarte zawody w biegu i marszu na orientację z okazji 160. Rocznicy Powstania Styczniowego” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zamość.

W dniu 29 września br. zapraszamy przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych do udziału w biegach przełajowych, które odbędą się w Wólce Wieprzeckiej przy świetlicy sołectwa Skaraszów. Początek zawodów godz. 9.30. Dzień później tj. 30.09. sympatyków biegów i marszów na orientację zapraszamy na trasy biegowe do
Krasnobrodu. Start marszów przewidziany jest na godzinę 9.00, a biegu na orientacje na godz. 10.30.
Zawody odbywają się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, a udział w nich, jest bezpłatny.
Wydarzenie jest dofinansowane ze środków finansowych Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Zamość.

Więcej informacji o wydarzeniach znajduje się w regulaminie zawodów oraz na stronie internetowej organizatora
www.azymutsiedliska.cba.pl. Zapraszamy.

 

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.