zamosc.tv

Świdnik Air Festival - powrót pociągiem gratis

dodano: 31.05.2023

POLREGIO S.A. Lubelski Zakład i Województwo Lubelskie, tegoroczni partnerzy pokazów lotniczych, przygotowali specjalną ofertę dla mieszkańców regionu, którzy zdecydują się zrezygnować z podróży samochodem i przyjadą na III Świdnik Air Festival pociągiem.

Osoby, które 4 czerwca dojadą pociągiem REGIO na stację Świdnik Miasto lub Lublin Airport
i zachowają bilet (można go kupić w kasie na dworcu, przez internet, w automacie biletowym lub u obsługi pociągu), otrzymają voucher uprawniający do przejazdu w drogę powrotną bez dodatkowych kosztów.
 
Wystarczy przyjść na stoisko POLREGIO na terenie Świdnik Air Festival, okazać bilet na przejazd pociągiem REGIO (stacja wyjazdu w dowolnej relacji)  do Świdnik Miasto lub Lublin Airport i odebrać voucher uprawniający do bezpłatnego przejazdu.
Aby dogodnie dotrzeć na miejsce pokazów lotniczych należy wysiąść z pociągu na stacji Świdnik Miasto.
Warunki taryfowe oferty "Świdnik Air Festival-powrót gratis” znajdują się na stronie POLREGIO:
https://polregio.pl/media/22114/oferta_swidnik_air_festival_powrot_gratis.pdf
 
Dla ułatwienia dojazdu na Air Festival Lubelski Zakład uruchamia oprócz stałej oferty 4 dodatkowe połączenia POLREGIO na trasie Lublin  Główny – Lublin Północny – Świdnik Miasto – Lublin Airport i w stronę odwrotną.
 
Rozkład jazdy wszystkich połączeń do Świdnik Miasto dowożących na Air Festival w dniu 4 czerwca br. znajduje się na stronie organizatora festivalu:
https://air-festival.swidnik.pl/wp-content/uploads/2023/05/RJ-Swidnik-Air-Festival-04-06-2023-2.pdf
 
 
 
Szczegółowe informacje:
Zofia Dziewulska
Rzecznik prasowy
POLREGIO S.A. Lubelski Zakład w Lublinie

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz