Marzec w Muzeum Zamojskim
dodano: 04.03.2023Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przygotowanymi w Muzeum Zamojskim w Zamościu w marcu 2023 roku:
* 12.03. - Warsztaty tworzenia biżuterii z okazji Dnia Kobiet
* 26.03 - Rodzinne warsztaty wielkanocne "Pisanki, pisanki, jajka malowane"
* do 24.03 - 46. KONKURS WIELKANOCNY
Kinga Kołodziejczyk
Zastępca Dyrektora
Muzeum Zamojskie w Zamościu
Aktualności
więcej-
DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY 2 – przedsprzedaż biletów
- Zapraszamy wystawców do udziału w jarmarku XXII Szturmu Twierdzy Zamość
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość
- Konkurs Potraw „Smaki Zamościa i Roztocza”
- Ostrzeżenie dla osób pokrzywdzonych w sprawie ZondaCrypto
- Majówka ze Sztukmistrzami w Zamościu
- 2 LBOT na konferencji STOMOZ - medycyna i wojsko w jednym systemie
- Pierwszy krok do asfaltu na ul. Zagrodowej
Komentowane Aktualności
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Oświadczenia władz Zamościa w związku z nową strategią promocji miasta (16)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (593)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Wypadek na krajowej 17 (1)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (796)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
XXVI sesja Rady Miasta Zamość
dodano: 27.03.2026Przewodniczący Rady Miasta zawiadamia o zwołaniu XXVI Sesji Rady Miasta Zamość IX kadencji, która odbędzie się 30 marca 2026 r. (poniedziałek). Obrady rozpoczną się o godz. 13.00 w Sali Consulatus Urzędu Miasta Zamość. Transmisję będzie można oglądać tutaj: Transmisja sesji Rady Miasta
Zobacz materiałDwa samochody i prawie 1,3 tys. paczek papierosów zajęła lubelska KAS
dodano: 16.04.2026• Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej zabezpieczyli blisko 1,3 tys. paczek papierosów przemycanych z Ukrainy do Polski. • Sprawcy wykroczeń stracili też pojazdy. • Przemyty zostały wykryte w Oddziale Celnym w Hrebennem.
Zobacz materiałPoszukiwany za handel bronią 61-latek powiązany w przeszłości z gangiem mokotowskim wpadł podczas dynamicznej akcji lubelskich „Łowców Głów” i kontrterrorystów
dodano: 13.04.2026Groźnego przestępcę mającego na koncie kierowanie przed laty zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym, zatrzymali podczas dynamicznej akcji na jednej z ulic Puław Łowcy Głów z KWP w Lublinie przy wsparciu lubelskich kontrterrorystów. 61-letni mieszkaniec Lublina powiązany w przeszłości z gangiem mokotowskim, 10 lat spędził w więzieniu. Tym razem poszukiwany był do odbycia 4-letniej kary pozbawienia wolności za handel bronią i amunicją oraz wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został już osadzony w Areszcie Śledczym w Lublinie.
Zobacz materiałOszustwo metodą na fałszywego policjanta. 83-latka straciła prawie 75 000 złotych
dodano: 16.04.202683-latka padła ofiarą oszustów, którzy wmówili jej, że straci pieniądze, jeśli nie przeleje ich na wskazane przez nich rachunki. Seniorka obawiając się utraty oszczędności wykonała kilka transakcji na łączną kwotę prawie 75 000 złotych. Ostrzegamy przed oszustami. Pamiętajmy, że policjanci nigdy nie informują o prowadzonych akcjach, nie proszą też o wspólny udział w działaniach. Nie nakłaniają również do wykonania przelewu na wskazany rachunek bankowy.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)