45. Kiermasz Wielkanocny
dodano: 24.02.2023Zapraszamy na 45. Kiermasz Wielkanocny w Niedzielą Palmową 02 kwietnia 2023 r. w godz. 9.00-14.00, Rynek Wielki w Zamościu
Zamojski Dom Kultury i Muzeum Zamojskie zapraszają do udziału w kiermaszu firmy i osoby prywatne, które chcą sprzedawać lub promować swoje produkty związane ze Świętami Wielkanocnymi.
Własne stoliki lub stoiska można ustawić na płycie Rynku Wielkiego od godz. 8.00 po uprzednim uzgodnieniu miejsca z organizatorem – biuro organizacyjne w Muzeum Zamojskim. W dniu imprezy pobierana będzie opłata – 20 zł za stoisko o wymiarach 1 m x 1 m /1m2/ (większe stoiska – opłata odpowiednio większa).
Warunkiem udziału w Kiermaszu jest wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do Zamojskiego Domu Kultury lub przesłanie e-mailem: [email protected] najpóźniej do dnia 24 marca 2023 r.
Zamojski Dom Kultury
Aktualności
więcej-
Biblioteczna Odyseja, czyli niezwykła podróż z 10 skarpetkami – zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym
- XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
- Motorowerem potrącił pieszą na przejściu dla pieszych
- Maraton Horrorów w Zamościu: noc, która zmrozi krew w żyłach
- Narodowe Biuro Śledcze Policji - nowy filar bezpieczeństwa Polski
- Zaproszenie do udziału w XXVII Zamojskich Dniach Folkloru
- Tour de Roztocze 2026 - Zwierzyniec
- Co nas różni? - spotkanie przy kawie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (580)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (51)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (85)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Rozbito międzynarodową grupę przestępczą zajmującą się przemytem papierosów
dodano: 12.06.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, działając wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zamościu - Dział ds. Przestępczości Skarbowej i Transgranicznej , rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się przemytem i dystrybucją papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W sprawie zatrzymano siedem osób.
Zobacz materiał17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego (10-18.06.2026)
dodano: 03.06.2026Przegląd Nowego Kina Francuskiego ponownie zagości w Zamościu! To doskonała okazja, aby poznać najnowsze i najciekawsze produkcje prosto z Francji. Na przegląd zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 10–18 czerwca 2026, godz. 18:30.
Zobacz materiałMaraton Horrorów w Zamościu: noc, która zmrozi krew w żyłach
dodano: 18.06.2026Rozpocznij wakacje w wyjątkowo mrocznym stylu! Już w piątek, 26 czerwca 2026 roku o godz. 19:00, Centrum Kultury Filmowej Stylowy zaprasza miłośników mocnych wrażeń na Maraton Horrorów – noc pełną napięcia, strachu i filmowych emocji, które długo nie pozwolą zasnąć. Na widzów czekają dwa tytuły, które idealnie łączą współczesny lęk, brutalne napięcie i psychologiczny niepokój.
Zobacz materiałNieszczęśliwy wypadek podczas prac w gospodarstwie rolnym
dodano: 25.05.2026Do niebezpiecznego wypadku podczas prac rolnych doszło w gospodarstwie na terenie gminy Łaszczów. 25-latka została poważnie ranna obsługując wóz paszowy agregatowy. Kobieta z urazem nogi została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Lublinie. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o ostrożność podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac rolnych.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)