zamosc.tv

Aplikacja ,,Żołnierz RP"

dodano: 24.01.2023

DKWOC stworzyło aplikację Żołnierz RP! Nowe narzędzie będzie źródłem rzetelnych informacji przeciwdziałających dezinformacji oraz pozwoli wszystkim Żołnierzom Wojska Polskiego na dostęp do aktualnych przepisów dotyczących służby czy kalkulatora uposażeń.
W jednym miejscu zebrane zostały wszystkie informacje dotyczące służby, kalkulatory uposażeń czy mieszkaniowy. Większość publikowanych w aplikacji treści dostępna jest dla wszystkich jej użytkowników, zalogowani żołnierze mają dostęp do dodatkowych funkcji. Budowa takiego systemu była wyzwaniem, sukces tego przedsięwzięcia jest zasługą ekspertów z Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni, którego żołnierze i pracownicy byli odpowiedzialni za stworzenie tego narzędzia.

 

Aplikacja ŻOŁNIERZ RP powstała z inicjatywy i przy wkładzie merytorycznym Centrum Operacyjnego MON. Jej celem jest zapewnienie bezpiecznej, rzetelnej komunikacji pomiędzy Ministerstwem Obrony Narodowej a żołnierzami.

Aplikacja jest nowym produktem, który zwiększa możliwość dotarcia ze spójną informacją do wszystkich żołnierzy Wojska Polskiego. Żołnierz każdego korpusu ma dostęp do komunikatów, śledzenia aktualności związanych z SZ RP oraz możliwości skorzystania z formularza do zadawania pytań.

Aplikacja ŻOŁNIERZ RP jest dostępna na wszystkie telefony z systemem iOS oraz Android. Zasadniczym celem jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, w związku z tym większość publikowanych zawartości jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń.  Zalogowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych funkcji.

Kompendium wiedzy

Zawartość informacyjna aplikacji jest opracowywana i udostępniana przez Centrum Operacyjne Ministerstwa Obrony Narodowej, dzięki temu są to rzetelne i sprawdzone informacje oraz obowiązujące interpretacje przepisów przydatne dla każdego żołnierza.

Użytkownik znajdzie tu takie informacje jak:
· aktualne komunikaty MON,
· wiedzę przydatną podczas służby,
· odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Uzupełniającymi informacjami są:
· kalkulator uposażeń,
· kalkulator WF,
· kalkulator mieszkaniowy i wiele innych.
 
Więcej informacji: DKWOC stworzyło aplikację Żołnierz RP - DKWOC (wojsko-polskie.pl)

 

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz