zamosc.tv

Odpowiedzą za kradzieże reklamówek foliowych. Straty to ponad 50 tysięcy złotych

dodano: 25.11.2022

Policjanci z 6. komisariatu zatrzymali dwóch nieuczciwych pracowników, którzy regularnie kradli kartony z reklamówkami foliowymi z terenu swojej firmy. Sprawcy w wieku 23 i 61 lat pod osłoną nocy skradli towar o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych. Wszystko później sprzedali paserowi, który również został zatrzymany. Większość mienia odzyskali policjanci. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

Jak wynika z ustaleń w sprawie, do tego procederu doszło w październiku na terenie jednej z lubelskich firm. Dwaj nieuczciwi pracownicy wpadli na pomysł, iż w trakcie nocnej zmiany będą kraść wytwarzane w firmie reklamówki foliowe. Mężczyźni wywozili towar wózkiem w ustronne miejsce i pakowali kartony do samochodu. Proceder trwał do czasu zauważania przez innych pracowników podejrzanych ruchów na placu firmy.
O przestępstwie szybko powiadomieni zostali kryminalni z 6. komisariatu. Straty powstałe w wyniku kradzieży kartonów z reklamówkami i woreczkami foliowymi oszacowano na łączną kwotę ponad 50 tysięcy złotych. Funkcjonariusze szybko zajęli się sprawą i zatrzymali złodziei w wieku 23 i 61 lat oraz 49-letniego pasera. Jak się okazało, mężczyzna znacznie poniżej ceny skupował skradzione reklamówki. Większość towar została odzyskana przez mundurowych.
Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi do 5 alt więzienia.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz