zamosc.tv

Audi uderzyło w drzewo. Nie żyje 13-letnia pasażerka

dodano: 22.11.2022

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Bieniów w gminie Rejowiec. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący Audi 18-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jadąca z nim 13-letnia pasażerka. Kierujący z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Wczoraj około godziny 19:00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Bieniów w gminie Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Audi 18-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny z nieustalonych dotychczas przyczyn na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Wraz z nim jechała 13-letnia pasażerka, która w wyniku doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kierujący z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Zabezpieczono od niego krew do badan na zawartość alkoholu w organizmie.
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

komisarz Ewa Czyż

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz