37. Konkurs Literacki „Debiut”
dodano: 28.10.2022Zamojski Dom Kultury ogłasza 37. Konkurs Literacki „Debiut” dla młodych autorów – uczniów szkół podstawowych, średnich oraz studentów z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.
Na konkurs należy nadesłać (do wyboru): – DWA WIERSZE lub – PROZĘ (do 3 stron rękopisu lub maszynopisu) np. fragment – opowiadania, bajki, eseju) NIESPODZIANKA! Dodatkowo z okazji Roku Aleksandra Fredry dla chętnych zadanie specjalne, na nagrodę specjalną! Należy napisać bajkę w duchu twórczości autora. Tematyka wszystkich konkursowych prac jest dowolna. Udział można wziąć w jednej lub wszystkich kategoriach. Prace – podpisane godłem (pseudonimem) i powielone w trzech egzemplarzach, wraz z dołączoną kopertą (zawierającą dane autora: imię i nazwisko, wiek, adres e-mail, nazwę szkoły) należy dostarczyć pocztą tradycyjną lub osobiście do siedziby Zamojskiego Domu Kultury w Zamościu, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość, z dopiskiem DEBIUT na kopercie. Termin składania prac: 31.12.2022 r. Organizatorem 37. Konkursu Literackiego Debiut jest Zamojski Dom Kultury www.zdk.zamosc.pl Udział w konkursie tożsamy jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika przez Administratora Danych: Zamojski Dom Kultury w Zamościu w celach realizacji, ogłoszenia wyników konkursu i publikacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
ZDK Zamość
Aktualności
więcej-
DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY 2 – przedsprzedaż biletów
- Zapraszamy wystawców do udziału w jarmarku XXII Szturmu Twierdzy Zamość
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość
- Konkurs Potraw „Smaki Zamościa i Roztocza”
- Ostrzeżenie dla osób pokrzywdzonych w sprawie ZondaCrypto
- Majówka ze Sztukmistrzami w Zamościu
- 2 LBOT na konferencji STOMOZ - medycyna i wojsko w jednym systemie
- Pierwszy krok do asfaltu na ul. Zagrodowej
Komentowane Aktualności
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Oświadczenia władz Zamościa w związku z nową strategią promocji miasta (16)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (600)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Wypadek na krajowej 17 (1)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (796)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Dołącz do nas! Dzień Otwarty Służby Kontrterrorystycznej – 22 maja 2026 r.
dodano: 09.04.2026Myślisz o służbie w pododdziale kontrterrorystycznym Policji? Chciałbyś przekonać się, jak wygląda codzienność operatorów i zobaczyć z bliska ich pracę oraz sprzęt, którym posługują się podczas akcji? Masz ku temu wyjątkową okazję. Już 22 maja zapraszamy na IV edycję Dnia Otwartego Służby Kontrterrorystycznej organizowaną przez CPKP "BOA". Wydarzenie odbędzie się na terenie warszawskiego lotniska na Bemowie i pozwoli zajrzeć za kulisy tej służby.
Zobacz materiałProjekcja filmu „Generalplan Ost oczami młodzieży”
dodano: 14.04.2026Szanowni Państwo, w imieniu Macieja Zwolana oraz uczniów Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu serdecznie zapraszam do udziału w projekcji filmu „Generalplan Ost oczami młodzieży”, przygotowanego w ramach II edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego „Silni Polską!” organizowanego przez Biuro Edukacji Narodowej IPN.
Zobacz materiałZapraszamy wystawców do udziału w jarmarku XXII Szturmu Twierdzy Zamość
dodano: 24.04.2026Zapraszamy wystawców do udziału w jarmarku XXII Szturmu Twierdzy Zamość. Termin: 12-14 czerwca 2026 r. Miejsce: Rynek Wielki, Rynek Wodny w Zamościu Organizatorzy:
Zobacz materiałLednica 2026: zapisy na wyjazd młodzieży z naszej diecezji
dodano: 23.04.2026Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza młodych do udziału w 30. Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych Lednica 2000, które odbędzie się 6 czerwca na Polach Lednickich. Jubileuszowe spotkanie będzie przeżywane pod hasłem „Genesis”.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)