Koncert online KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI W SŁUŻBIE NARODU
dodano: 09.09.2021Koncert online KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI W SŁUŻBIE NARODU.
Dla uczczenia nadchodzącej beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Fundacja Kultury i Sztuki, Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego oraz Instytut Stefana Kardynała Wyszyńskiego zapraszają na nieodpłatny koncert online KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI W SŁUŻBIE NARODU, którego premiera odbędzie się w piątek 10 września o godz. 20.00 na https://youtu.be/lkFXEQkceHc i stronie www.fkis.org Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Biskupa Rafała Markowskiego, Wikariusza Generalnego, Przewodniczący Komitetu ds. beatyfikacji. W programie koncertu znajdą ciekawe treści edukacyjne, niepublikowane zdjęcia Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz utwory F. Chopina w wykonaniu znakomitych pianistów. Nagrania zrealizowano w Łazienkach Królewskich w Warszawie.
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Fordem w Nissana (6)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (79)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
29-latek uciekał przed policją, miał narkotyki i sądowy zakaz. Jest tymczasowo aresztowany
dodano: 26.04.2026Na trzy miesiące do aresztu trafił 29-letni mieszkaniec Krasnegostawu, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, kierował pojazdem mimo dwóch sądowych zakazów oraz posiadał znaczne ilości środków odurzających i substancji psychoaktywnej.
Zobacz materiałNarodziny w zamojskim ZOO
dodano: 14.04.2026Matka nagle straciła na wadze i po tym pracownicy zamojskiego ZOO zorientowali się, że w mają nowego mieszkańca. O maluszka ważącego mniej więcej 15 dkg powiększyła się rodzina bolit południowych. Na razie nie wiadomo, czy mama i tata doczekali się kolejnego synka czy też może pierwszej córeczki.
Zobacz materiałZatrzymany 33-latek poszukiwany 8 listami gończymi, Europejskim Nakazem Aresztowania i czerwoną notą Interpolu
dodano: 22.04.2026Chełmscy kryminalni wspólnie z "Łowcami Głów" z KWP w Lublinie zatrzymali 33-latka poszukiwanego ośmioma listami gończymi, Europejskim Nakazem Aresztowania oraz czerwoną notą Interpolu. Mężczyzna, który na koncie ma szereg przestępstw przeciwko mieniu od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a teraz wpadł w ręce policjantów na terenie powiatu zamojskiego. Najbliższe 6 lat spędzi w zakładzie karnym. Dzisiaj został doprowadzony do jednostki penitencjarnej.
Zobacz materiałPremiera spektaklu "Feblik 2.0"
dodano: 07.04.2026Zapraszamy na spektakl FEBLIK 2.0 młodzieżowej Grupy Teatralnej „Drobiazg”. Spektakl jest finałem projektu Feblik do teatru z programu Kulturalny ORLEN. 15 kwietnia o 18:00 PREMIERA sala widowiskowa ZDK / wstęp wolny 16 kwietnia o 10:00 – pokaz dla szkół ponadpodstawowych / BRAK MIEJSC
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)