Kolejna skradziona naczepa odzyskana
dodano: 12.08.2021We wtorek (10.08.2021) na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach odzyskano naczepę Schmitz o wartości 45 tys. zł.
Pojazdem próbował wyjechać z Polski obywatel Białorusi. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze SG z Placówki w Terespolu ustalili, iż numery identyfikacyjne naczepy zostały trwale usunięte a tabliczka znamionowa nie pochodzi z tego pojazdu.
Zatrzymanego Białorusina wraz z odzyskaną naczepą przekazano funkcjonariuszom Policji w Terespolu.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (650)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
100 lecie Parafii Polskokatolickiej w Zamościu
dodano: 03.06.2026W tym roku Parafia Polskokatolicka p.w. Serca Jezusowego w Zamościu przy ul. Odrodzenia 16 obchodzi Jubileusz 100 - lecia istnienia Parafii.
Zobacz materiałŁóżka piętrowe drewniane - funkcjonalność i styl w jednym
dodano: 03.06.2026Wybór odpowiedniego łóżka do pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy nawet gościnnego bywa nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, ale nie chcemy rezygnować z estetyki, wygody oraz bezpieczeństwa. Łóżka piętrowe drewniane od lat cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców i właścicieli niewielkich mieszkań. To rozwiązanie, które łączy w sobie ponadczasowy design, trwałość oraz funkcjonalność, sprawiając, że nawet najmniejsze wnętrze zyskuje na przestronności i uroku. Jakie są największe zalety takich łóżek, na co zwracać uwagę przy wyborze i jak urządzić z nimi praktyczny, a zarazem przytulny pokój? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.
Zobacz materiał51. Zamojskie Lato Teatralne
dodano: 12.06.2026Tegoroczne hasło festiwalowe brzmi „Jest późno”... ZDK zaprasza na Rynek Wielki, Dziedziniec Zamojskiej Akademii Kultury, do Parku Miejskiego oraz Zamojskiego Domu Kultury w terminie od 19 czerwca do 4 lipca 2026.
Zobacz materiałZaproszenie na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – IV Powiatowa „Aktywna Wieś”
dodano: 22.06.2026Zapraszamy Państwa na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi - Święto Sportu Powiatu Zamojskiego organizowane przy wsparciu finansowym Powiatu Zamojskiego, które odbędą się w niedzielę (28.06) o godz. 11:00 na obiektach sportowych Gminy Adamów - stadion sportowy w Jacni. www.facebook.com/powzam
Zobacz materiał
Wasze komentarze (1)