zamosc.tv

Sytuacja na towarowych przejściach granicznych w woj. lubelskim

dodano: 26.04.2021

KAS: 3689 pojazdów ciężarowych odprawili ostatniej doby funkcjonariusze celno-skarbowi na towarowych przejściach granicznych w woj. lubelskim (1902 na kierunku przywozowym do Polski i 1787 na kierunku wywozowym z Polski).

Sytuacja przed przejściami granicznymi:

Przejście Koroszczyn-Kozłowicze: odprawy na obu kierunkach odbywają się na bieżąco.

Przejście Dorohusk - Jagodzin:
- na wjazd do Polski po stronie ukraińskiej oczekuje 170 pojazdów - szacunkowy czas oczekiwania to 7 godzin;
- na wyjazd z Polski oczekuje 500 pojazdów - szacunkowy czas oczekiwania to 23 godziny.

Przejście Hrebenne - Rawa Ruska:
- na wjazd do Polski po stronie ukraińskiej oczekuje 160 pojazdów - szacunkowy czas oczekiwania to 16 godzin;
- na wyjazd z Polski oczekuje 180 pojazdów - szacunkowy czas oczekiwania to 16 godzin.

Kolejki na przejściach są wynikiem weekendowego spiętrzenia ruchu oraz wynikają ze zbliżających się na Ukrainie i Białorusi Świąt Wielkanocnych.

Bieżące czasy oczekiwania na odprawę można śledzić na:www.granica.gov.pl .


Referat Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej - IWK
Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.