Od dokumentacji do kreacji. Łukowski, Lewczyński, Beksiński w opracowaniu Wiktora Bednarczuka
dodano: 09.02.2021Muzeum Zamojskie w Zamościu zaprasza do zwiedzania nowej wystawy zatytułowanej „Od dokumentacji do kreacji. Łukowski, Lewczyński, Beksiński w opracowaniu Wiktora Bednarczuka”
Fotograficzną twórczość artystów, którzy trwale odcisnęli piętno w historii polskiej fotografii, zestawił ze sobą Wiktor Bednarczuk – polski artysta fotografik, stawiając pytanie:
Gdzie zaczyna się kreacja, gdzie kończy dokument i odwrotnie? Czy rzeczywiście wyłącznie kreacja stanowi o wartości jakiejś pracy w tym wartości artystycznej?
Więcej informacji o wystawie dostępnych jest pod linkiem: „Od dokumentacji do kreacji. Łukowski, Lewczyński, Beksiński w opracowaniu Wiktora Bednarczuka”
Wystawa czynna od wtorku do niedzieli, w godz. 10.00 - 16.00
Serdecznie zapraszamy
Kinga Kołodziejczyk
Muzeum Zamojskie w Zamościu
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (682)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
KAS zlikwidowała grupę przestępczą która przemycała papierosy z Białorusi. 7 osób zatrzymanych
dodano: 30.05.2026• Lubelska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) oraz Nadbużański Oddział Straży Granicznej (NOSG) pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zamościu, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą. • Członkowie grupy trudnili się przemytem papierosów z terytorium Białorusi do Polski, wykorzystując do tego celu składy pociągów towarowych. • Do sprawy zatrzymano 7 mężczyzn, którym grozi kara pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 10 lat.
Zobacz materiałTour de Roztocze 2026 - Zwierzyniec
dodano: 16.06.2026Zapraszamy do udziału w rajdzie Tour de Roztocze w Zwierzyńcu, którego organizatorem jest Powiat Zamojski wraz z Gminą Zwierzyniec.
Zobacz materiałJadąc na interwencję zauważyli leżący na dachu pojazd. Wewnątrz znajdował się ranny mężczyzna
dodano: 22.06.2026Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został 47 latek, który dachował Skodą. Mężczyznę zakleszczonego w samochodzie ujawnili policjanci, którzy jechali na inną interwencję. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę oraz straż i monitorowali stan kierowcy do czasu przybycia innych służb. 47 – latek był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy o trzeźwość i rozwagę za kierownicą!
Zobacz materiałUwaga na oszustwa metodą „na pracownika banku”
dodano: 01.06.202662-latka z Puław i 72-latka z Zamościa straciły łącznie 470 000 zł. Kobiety padły ofiarami oszustów podszywających się pod klientów zainteresowanych rezerwacją noclegu, a następnie pracowników banku. Przestępcy, wykorzystując fałszywą wiadomość dotyczącą wpłaty za wynajem oraz aplikację do zdalnej obsługi telefonu, przejęli kontrolę nad ich rachunkami bankowymi i wykonali nieautoryzowane przelewy. Apelujemy o rozwagę i przypominamy, aby nigdy nie instalować na polecenie nieznanych osób aplikacji umożliwiających zdalny dostęp do telefonu lub komputera.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)