Czekając na pierogi, ważył marihuanę
dodano: 01.02.2021Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. Młody człowiek wpadł w ręce operacyjnych w dosyć nietypowy sposób, kiedy czekając z kolegą na zamówione w restauracji pierogi, ważył marihuanę na tylnej kanapie volkswagena. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można byłoby sporządzić ponad 90 porcji dealerskich narkotyków. Teraz 21-lstka czekają kłopoty, bowiem może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.
Zdarzenie miało miejsce przed kilkoma dniami. Operacyjni z tomaszowskiej komendy zauważyli wieczorem zaparkowanego na ulicy Jana Pawła volkswagena. W środku siedziało dwóch mężczyzn. Kiedy policjant zastukał w szybę auta, zauważył wewnątrz pojazdu nagłe poruszenie. Niespodziewaną kontrolą wystraszony był szczególnie ten mężczyzna, który znajdował się na tylnej kanapie.
Zapytani przez policjantów młodzi mężczyźni, stwierdzili, że czekają na zamówione w restauracji pierogi. Jak się szybko okazało, w oczekiwaniu na ciepły posiłek, jeden z nich „nie tracił” czasu ważąc susz marihuany na tylnym siedzeniu.
21-letni właściciel narkotyków został zatrzymany. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można byłoby sporządzić ponad 90 porcji dealerskich narkotyków.
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (116)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Nie warto chuliganić. Wandal, który zniszczył donicę w Parku Miejskim skazany
dodano: 21.04.2026Ma naprawić wyrządzoną szkodę, ale za to co zrobił, trafi również do więzienia. Młody człowiek, który dwa lata temu zniszczył kamienną donicę w Parku Miejskim w Zamościu nie będzie bezkarny.
Zobacz materiałMiasto dba o pomniki przyrody. Wiekowymi drzewami zajmą się specjaliści
dodano: 16.04.2026Aż dziesięć firm odpowiedziało na ogłoszone przez Miasto Zamość zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych i diagnostycznych drzew rosnących na terenie miasta, które są pomnikami przyrody. Wybrano propozycję najatrakcyjniejszą cenowo.
Zobacz materiał49-latek odpowie za oszustwa na szkodę operatora sieci komórkowej
dodano: 15.04.2026Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Ekonomiczną zamojskiej komendy zatrzymali 49-latka, który posługując się nieprawdziwymi danymi zawierał umowy abonamentowe na świadczenie usług, do których przypisane były telefony. Na szkodę operatora sieci wyłudził w ten sposób prawie 10 000 zł. Mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania i usiłowania kilkunastu oszustw. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. 49-latkowi z powiatu zamojskiego grozi do 8 lat więzienia.
Zobacz materiałŚwiatowy Dzień Ziemi - pokaz specjalny filmu „Szepty lasu”
dodano: 13.04.2026Z okazji Światowego Dnia Ziemi Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych (kl. 4–8) na projekcję filmu SZEPTY LASU oraz spotkanie z edukatorem Jarosławem Kuchtą. Prelekcja pt. „Odgłosy lasu i leśna terapia – jak przyroda wpływa na nas” przybliży uczestnikom świat przyrody, jej brzmienie oraz wpływ kontaktu z lasem na nasze samopoczucie. Pokaz filmu odbędzie się 22 kwietnia 2026 o godz. 10:00.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)