Kształcenie i doskonalenie zawodowe
dodano: 05.11.2010Kształcenie i doskonalenie zawodowe jako forma poszukiwania skutecznych rozwiązań w procesie uczenia się przez całe życie Serdecznie zapraszam na II Lubelski Kongres Szkół Zawodowych, Kształcenie i doskonalenie zawodowe jako forma poszukiwania skutecznych rozwiązań w procesie uczenia się przez całe życie, który odbędzie się w poniedziałek i wtorek 8 i 9 listopada 2010 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli.
Organizatorami przedsięwzięcia są: Lubelski Kurator Oświaty i Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli. Honorowy Patronat nad konferencją objął Wojewoda Lubelski. Celem konferencji jest przedstawienie stanu prac w zakresie modernizacji szkolnictwa zawodowego, w szczególności: Jego struktury, form kształcenia i sposobów finansowania, Roli pracodawców w kształceniu zawodowym, Wykorzystania środków unijnych jako formy wspierania kształcenia zawodowego, Doskonalenia nauczycieli szkół zawodowych. Konferencja adresowana jest do dyrektorów szkół zawodowych województwa lubelskiego, dyrektorów CKU i CKP, dyrektorów szkół rolniczych, w tym prowadzonych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwo Środowiska, prezydentów, starostów, burmistrzów, wójtów oraz przedstawicieli organizacji pracodawców województwa lubelskiego. W konferencji udział zapowiedzieli między innymi: Pan Zbigniew Włodkowski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Pan Tadeusz Nalewajk – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Krzysztof Hetman – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, Pan Janusz Zaleski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska.
Katarzyna Fik
wizytator
Aktualności
więcej- Już po konkursach. Nowi dyrektorzy wybrani. Ale nie wszędzie
- Miejski szalet chwilowo nieczynny. Ruszył remont
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty
- Konkurs "FOLK MŁODYM GŁOSEM"
- Nabór do ZPiT "Zamojzczyzna"
- Dołącz do Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni!
- Napromieniowana waluta na zakup auta
- Skuteczne uderzenie w zorganizowaną przestępczość samochodową
Komentowane Aktualności
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Oświadczenia władz Zamościa w związku z nową strategią promocji miasta (16)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (5)
- Zamość rusza z wielomilionową inwestycją (3)
- Karmelitanki bose z Islandii proszą o wsparcie (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (467)
- Hulajnogą w psa (1)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Wielomilionowe wsparcie na inwestycje drogowe w regionie (12)
- Wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował (2)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Salvador Dalí w Zamościu
dodano: 20.03.2026Muzeum Zamojskie w Zamościu zaprasza na wernisaż wystawy Salvador Dalí. Boska komedia, prezentującej cykl 100 grafik inspirowanych jednym z najważniejszych dzieł literatury europejskiej – Boską komedią autorstwa Dantego Alighieri. Wernisaż odbędzie się 1 kwietnia 2026 roku o godz. 16:00 w siedzibie Muzeum Zamojskiego przy ul. Ormiańskiej 26.
Zobacz materiałEkstradycja 41-latka poszukiwanego ENA za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą
dodano: 26.03.2026Lubelscy „łowcy głów” ustalili, że poszukiwany 41-latek ukrywa się na terenie Holandii. Dzięki współpracy z Sądem Okręgowym w Lublinie, holenderską policją i BMWP KGP wczoraj został ekstradowany do Polski. Konwój zrealizował Wydział Konwojowy Biura Prewencji KGP. 41-latek poszukiwany był ENA za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i ma do odsiadki 2 lata i 8 miesięcy.
Zobacz materiałFEBLIK 2.0 młodzieżowej Grupy Teatralnej „Drobiazg”
dodano: 24.03.2026Zapraszamy na spektakl FEBLIK 2.0 młodzieżowej Grupy Teatralnej „Drobiazg”. Spektakl jest finałem projektu Feblik do teatru z programu Kulturalny ORLEN.
Zobacz materiałMiasto dba o pomniki przyrody. Wiekowymi drzewami zajmą się specjaliści
dodano: 16.04.2026Aż dziesięć firm odpowiedziało na ogłoszone przez Miasto Zamość zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych i diagnostycznych drzew rosnących na terenie miasta, które są pomnikami przyrody. Wybrano propozycję najatrakcyjniejszą cenowo.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)